Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakori kérdésen miért csinálj...

Gyakori kérdésen miért csinálják ezt?! -. -

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy felraktam egy eléggé durva és komoly kérdést, erre meg a válaszolók nagy része meg aztmondja hogy honnan vesszem hogy XY, jaa akkor menj az orvosokhoz ott jó helyen leszel. Másik írja hogy miket láttam még, szellemeket még nem láttam ?! És erre meg látom hogy egy csomó kérdésnél nincs egy normális válaszoló sem! Mégis miért válaszolnak?! Miért csinálják ezt ?!?!?!? (14/F)

2016. szept. 26. 15:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
80%

"GYIK - 20% Normális - 80% Idióta"

Ez így van, de te a nagyobbik csoportot gyarapítod.


Feltettél egy idióta, minden alapot nélkülöző kérdést. A válaszolók a kérdéshez méltóan válaszoltak. Erre te felháborodsz és kiírsz mégegy idióta, értelmezhetetlen kérdést.

Amúgy amit az előző kérdésben csináltál az rágalmazás és ezt a törvény elég komolyan bűnteti.

Mi a teendő, hogy elkerüld a további ilyen eseteket? Ne írj ki töb b hülye kérdést

2016. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!