Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet, hogy elcsesztem az...

Lehet, hogy elcsesztem az életemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még, bármi lehet de pillanatnyilag úgy látszik hibáztam. Érettségi után 3 hetet jártam iskolába (szakmára) de otthagytam a sulit és jelentkeztem egy munkaügyis tanfolyamra amire nem vettek fel. Munkát kellene találnom de érettségin kívül semmilyen más végzettségem nincs és felénk csak boltokban lehet többnyire dolgozni amihez szintén végzettség kell. Ez egy nagy falu, városok messze vannak és a bejárást nem tudnám megoldani. Mit tegyek? Milyen munkaköröket tudtok ahova elég egy érettségi?
2016. szept. 27. 12:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2016. szept. 27. 12:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Mezo or
2016. szept. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
külföld gyári munka, iskola nem kell hozzá és albérlet melett is keresel vele annyit hogy normális szinten megtudj élni és még marad is, vagy keresel egy barátot aki kisegít és suliba jársz meginn, vagy kocsmába pultosnak, vagy dohány boltba, stb
2016. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ez egy nagy falu, városok messze vannak és a bejárást nem tudnám megoldani."

Miért?

Nem hinném, hogy van Magyarországon olyan falu, aminek 50 km-es körzetében egy város se lenne.

2016. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jövőre is indulnak mindenféle képzések, addig meg valami ideiglenes melóval/tanfolyammal ki lehet húzni, ha a szüleid támogatnak.
2016. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jövőre jelentkezel egy képzésre és nem hagyod ott csak mert tini szeszélyed pillanatnyilag azt diktálja. Addig meg pont van egy szűk éved mondjuk nyelvet tanulni, angolul pont el lehet jutni középfokú szintre addig, az egy könnyű nyelv. Emellett mehetsz dolgozni is, ha a szüleid nem tudnak támogatni.
2016. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!