Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Molett, túlsúlyos lányok,...

Molett, túlsúlyos lányok, milyen érzéseket vált ki belőletek egy ilyen videónak a nézése?

Figyelt kérdés

A legkisebb rosszindulat nélkül kérdezem. Csak kíváncsivá tesz, nem motivál titeket?


https://www.youtube.com/watch?v=4Vr4rh4Lv34


1:19-nél egyébként Mihalik Enikő. :D


2016. okt. 25. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is voltam túlsúlyos, most 153 cmhez 46 kg vagyok, mégsem így nézek ki :D

Szerintem ezek a divatbemutatók kicsit sem motiválóak.

2016. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A pasikat sem motiválja mondjuk Chris Evans, Hemsworth vagy Pratt, hogy összeszedjék magukat.
2016. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem motivál. Mert tudom, hogy alkatilag sem lennék képes olyanra fogyni, mint ők. Alapvetően húsosabb típus vagyok a versenysúlyom idején is, a melleim kb. 10 éves koromban voltak akkorák, mint ezeknek a modelleknek, hasra sem lennék képes ilyenre fogyni, ha meggárgyulnék sem, a combjaim vaskosabbak... vagy ha igen, az nem érné meg, mert semmire nem maradna időm a meló meg az edzés mellett. Nem mindenkiből lesz ilyen modellalkat. Nem azt mondom, hogy ők nem tesznek érte semmit, de egy alap testalkatnak meg kell lennie ahhoz, hogy vkinek fehérneműmodell teste legyen.


Én kb. úgy nézem ezeket, hogy:

- hű, de szépek ezek a lányok! (bármilyen rossz érzés nélkül magam felé)

- bár készítenének ilyen szép fehérneműket nagyobb, lógó mellű lányoknak, mert a mostani választék a boltokban botrányos... ami nagyobb méretű, az vagy snassz pamutos vmi, vagy nagyis, vagy ha már egyik sem, akkor legyen szilikonos, és nem tart :D

2016. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8%

Biztos, hogy nem motiválja őket, mert már majdnem minden nő stabilan megvan győződve arról, hogy aki szép és csinos azt isteni adottságnak köszönheti és semmit nem tesz érte. Esetleg ha mégis tesz azt valami embertelen kínzás útján éri el :D

Ja és igen, a férfiak amúgy is undorodnak a csinos lányoktól, mert ők zsírban szeretnek tapicskolni. Néha, titkon a tescoban is beletúrkálnak a margarinba :D

2016. okt. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan érzést vált ki belőlem, hogy a nyomomba se ér egy ilyen lányka sem. :D

Üdv, 160 cm/60 kg

15/L

2017. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!