Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megoldani nappali...

Hogy lehet megoldani nappali tagozatos egyetemmel a szülőktől való különköltözést albérletbe?

Figyelt kérdés

Itt mindenki, ha írja egy ember hogy rossz kapcsolata van a szüleivel, egyből rávágják, hogy akkor költözz el.

Nos igen, de ahhoz, hogy valaki elköltözzön, teljes állást kell vállalnia, ami nappalis egyetem mellett, ráadásul úgy, hogy egyik félévben ingyenes! szakmai gyakorlat is van, ami ugye pénzt nem ad de dolgozni se lehet mellette... Nos, akkor mégis hogyan? Diákmunkából annyi nem jön, levelezőre meg aki átmegy, az cseszheti, a levelezős diplomával nem vesznek fel olyan könnyen, mint nappalissal. Levelezősök nagy része meg csúszik is.


2016. nov. 5. 12:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

"A kolisoknak vannak barátaik, csak azok nem éjszakázhatnának ott, de te is értetted csak unalomból félreérted. "


De, éjszakázhatnak ott.


"Bocsi akkor lehet hogy rosszul tudom, de én azt hallottam ismerősömtől, hogy a koliszobába nem mehet be idegen ingyen."


De, bemehet ingyen. Éjszakázásért kell fizetni külön valami pár száz forintot, de gondolom ez azért csak érthető.


"Olyanba költöznék csak ahol van külön szobám, elég egy kicsi is."


Na ilyenre nem lenne pénzed.

2016. nov. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Persze ezek mind kollégium függő dolgok, de én már tucatnyi koliban voltam vendégként, a szimpla látogatásért sehol sem kellett fizetni senkinek, a vendég éjszaka meg mindenhol párszázas tétel.
2016. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Sunshinedoll ***** válasza:
21%
Ha annyira rossz kapcsolatod van velük, akkor a kollégium megfizethető, és tökéletes. Ha csak olyan problémáid vannak, hogy nyaggatnak, hogy mosogass el magad után, akkor mondjuk nem tudom megérteni a hisztidet. Nyilván olyan opciót válassz, amit meg tudsz engedni magadnak. A koli olcsóbb, vagy költözz be másodiknak valaki mellé egy albérleti szobába.
2016. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
69%

Hát én azért 36 évesen felnőttnek érzem magam, és szerintem akik neked válaszoltak, többnyire túl vannak az egyetemi éveiken.


A mumus.


:)

2016. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Milyen arrogáns itt mindenki! Nagyítóval kutatják a kérdező soraiban lévő összes szót, amibe bele lehet kötni. Nem értem, mire jó ez!
2016. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!