Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen embereket hívnak...

Milyen embereket hívnak computer genius-oknak?

Figyelt kérdés
Mármint mit tudnak és pontosabban ki ket hívnak coputer genius-oknak.

2016. nov. 5. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam még ilyen elnevezést.

De ha két szót összerakod, akkor magad is rájössz, kb mit jelentene.

2016. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ööö.. talán azokat, akik értene a számítógépekhez?!
2016. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is értek a számitógéphez, de nem tartom magam géniusznak
2016. nov. 5. 15:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Na, akkor mesélj nekem a 6.20-as MS-DOS kiterjesztett-memória kezelőjéről.

:)

2016. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Srác ismerőseimnek a 90%-a ért számítógépekhez: windows install és egyéb beállítások, de amikor komoly software gondok vannak, akkor még mindig azt a két férfi ismerősömet kell megkérdezzek, akikről tudom, hogy min. 15 éve ebben tanulnak-dolgoznak, pl. ha most is a skype valamiért nem megy a gépemen (windows probléma), internet stick dekódolás, komoly vírusírtás. Fontos a komoly tapasztalat, illetve akár fizika ismeret is, amely valahogy kicsit összefolyik a programozással is.

Kb. ugyanez van fodrászatban is: ott is 80%-ul csak rövid hajat tud nyírni a férfiaknak, hosszabb női hajjal már alig tudnak bánni, csak próbálkoznak, de akik folyamatosan képzik magukat, nyugati trendek témában, azoknak megy igazán jól és el vannak ismerve ;)

2016. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
MS-DOS (MicroSoft-Disk Operating System) a 6.20 1993 ban jelent meg, DoubleSpac(ha jól emlékszem) tömöritő algoritmust használ, remélem ezt akkartad tudni mert többet nem tudok
2016. nov. 5. 15:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem régebben sok problémám volt a Linux, a windows xp,vista,7 telepitésében és használtam már elég sok programot, és ha nem ment valami, mindig egyedül oldottam meg, persze, google segitségével, de azok megoldására tökéletesen emlékszem
2016. nov. 5. 15:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Akik egybe írják a kiket szót, többek között.
2016. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 - nem egészen, de egy zöld pacsit ez a válasz is ért (volna, ha lenne, de nincs).

:)

2016. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. nov. 5. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!