Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » "Jaj a mai fiatalok. " Mindenk...

"Jaj a mai fiatalok. " Mindenki szidja a mai generációt. Miért?

Figyelt kérdés

Manapság minden nap hallom, olvasom hogy milyen is ez a mai generáció. Mindenfélét: a mai gyerekek keveset olvasnak, barátkoznak, tanulnak, sportolnak. Mindig csak a "kütyüket nyomkodják"...

Kinek mi a véleménye erről? Jogosnak tartjátok? Ha igen/nem miért? Mit gondoltok a mai generációról?


2016. nov. 6. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig így volt.
2016. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Két oka is van.

1-Nincs jobb dolguk

2-Így jobb színben tüntetik fel magukat

2016. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert az emberek különbnek hiszik magukat, közben ő is ugyanúgy viselkedett, mint "a mai fiatalok".
2016. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Minden generáció szidja korának fiatalságát.

Nem tudok nevet mondani, de volt egy ókori görög filozófus akitől fent maradt egy "Jaj, a mai fiatalok" témájú szöveg. Több ezer éves téma.



Az én személyes véleményem az, hogy a technológia teljesen megváltoztatta a régi értékeket, és a fiatalság felszínes dolgokkal foglalkozik, büszke az antiintellektualizmusára. Ez történik ha a média és a szórakoztatóipar nem igényel semmiféle szellemi munkát a közönségtől.

2016. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A felhasználó ***** válasza:
22%
Mert rosszabbul élünk mint 4 éve.
2016. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Én a "mai fiatalok" csoportjába tartozom, ezért tudom, hogy milyen, és úgy gondolom, hogy valamennyire jogos a generációnk szidása. A legtöbb "mai fiatal" tényleg buta, erkölcsi hulladék, akinek legfőbb életcélja, hogy menő legyen. Persze, nem szabad megfeledkezni arról, hogy vannak kivételek.


Azt viszont nem tagadom, simán lehet, hogy régebben is ilyenek voltak a fiatalok. Meg az is, hogy nem.

2016. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Mert rossz irányba mennek azért..f\30
2016. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es, Platón volt.

Egyszerűen jól esik azt hinni, hogy amikor mi voltunk fiatalok, nem voltunk ugyanolyanok. Pedig dehogynem, már a lehetőségekhez képest. Én a 2000-es évek végén voltam tini, az én korosztályom sem volt jobb. Csak nem instán meg fészen mutogatták magukat, hanem myvipen.

2016. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én voltam fiatal akkoriban fiatalok:nem tanultak, könyv helyett celeb újságot olvastak,cigiztek,piáltak,buliztak,tévében csakis mónika/balázs/győzike show ,vv ,bb,..stb műsorokat néztek. Az volt menőség,coolság cigizik, részegre itta magát. De tisztelet a kivételnek.


28/F

2016. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Én 1986-os vagyok. Még az fb meg az okostelefon előtt voltam tini, de nekünk is megvolt a magunk hülyesége, az tuti.

Nem a gyakorit, hanem a Bravo girl szexrovatát olvastuk, na meg Mounikát néztünk és jókat röhögtünk rajta.

Tán annyi előnyünk volt, hogy mi még élőben ismerkedtünk, bandáztunk.

2016. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!