Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyet hogy lehet sértődés...

Az ilyet hogy lehet sértődés nélkül közölni az albérlővel?

Figyelt kérdés

Egy szobát bérel és én,a tulaj is abban a lakásban lakom.

Van pár dolog,ami zavar benne,denem tudom tapintatosan megmondani neki pl hogy a penészes kaját ne tárolja már hetekig a hűtőben,illetve hogy a használt tampont se tartogassa a fürdőszoba padlón (se egy napig,se pár óráig).

Irnátok tippet,hogy mit mondjak neki?


2016. nov. 6. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen határozottan közölném vele, hogy hagyja el a lakást. Most komolyan! Még Te agyalsz, hogyan legyél tapintatos egy igénytelen, mocskos emberrel, aki egy idegennél így viselkedik? Ha a saját lakása lenne, hát olyan mocsokban él, amilyenben akar, de az a Te lakásod! Ráadásul a penészes kaja, meg a használt tampon (!!!!????) elöl hagyása komoly fertőzésveszélyt is jelent, azon túl, hogy nekem a belem kijönne, ha ilyennel találkoznék. Szóval, én biztos, hogy abban a pillanatban kidobtam volna, ahogy ilyet tapasztalok!
2016. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezen a használt tamponon kiakadtam. komolyan van nő, aki ilyet csinál (és nem véletlen)? úristen, ritka nagy igénytelenség. szerintem ne félj megmondani neki nyíltan, hogy ez undorító és kicsit kapja össze magát.

vagy egyszerűen csak fogd a penészes kaját meg a tampont és tedd be a szobájába. megérdemelné.

2016. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen.

A poén az, hogy ránézésre senki meg nem mondaná róla ezeket.

A tampon egyébként wc papíban volt a padlón.


Ráadásul kétszer és előszőr úgy, hogy hazament hétévégére.

Hát nagyon nagyon felbosszantott.

2016. nov. 6. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!