Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem durva, hogy...

Szerintetek nem durva, hogy Magyarországon közel 10 millió ember él, és abból jó esetben 4-500 személyt ismer egy ember személyesen?

Figyelt kérdés
Csomószor gondolkodom ezen, hogy mi van ha pont egy olyan valakit nem ismersz meg akivel egyébként nagyon jóba lennél. Hogy lehetne ismeretlenekkel ismerkedni?
2016. nov. 11. 23:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyáltalán nem durva. 10 millió ember olyan sok, hogy nem is tudnád számon tartani őket, még akkor sem, ha mindegyikkel külön-külön egy szobában élnél egy évig. 10 millió év múlva, mire mindegyikkel leéltél közösen egy évet, az előző 5000-en kívül nem emlékeznél már egyikre sem. Max lennének halvány emlékképeid néhány érdekesebb személyiségről, de a többséget elfelejtenéd. Miért, te most végig tudnád sorolni azt az 500 ismerősödet? Na ugye, hogy nem. És a többséggel nem is fogsz találkozni legtöbbször, csak azokkal, akiknek hasonló az érdeklődési körük, mint neked, vagy akikkel valami oknál fogva közösen jársz valahova (suli, edzés). Amúgy érdekes, hogy te szívesen megismerkednél mindenkivel. De miért nem akarsz többet? A világon 7,5 milliárd ember van. Miért nem akarsz velük is megismerkedni? Nem lenne érdekes? Mert szerintem nem. Ahogy szerintem már az az 500 ember is sok.
2017. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ennyire nem kell azért komolyan venni a kérdést. Nem közeli ismeretséget szeretnék 10 millió emberrel kialakítani, csak azon gondolkoztam, hogy valószínűleg csomó jófej embert sosem fogok megismerni, mert nincs közös metszete az életünknek, sosem fogunk találkozni.
2017. jan. 23. 22:59
 13/13 anonim ***** válasza:

#3

Ez aranyos amit írtál.:)

2020. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!