Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek megelégedve...

Hogyan legyek megelégedve magammal, ha semmiben sem vagyok jó?

Figyelt kérdés

Ezt most komolyan mondom. Egy dolgot sem talàltam még amiben jó lennék.

Nincs önbizalmam, azt javasoltàk ha valamiben elérek sikereket lesz önbizelmam.

De konkrétan semmiben nem vagyok jó, mindent elrontok, bèna vagyok, türelmetlen.

Mit tegyek akkor?

Minden amibe bele kezdek és elrontom, még inkàbb ront a hangulatomon és az önbizalmomon.



2016. nov. 19. 11:03
 1/5 A kérdező kommentje:
17l
2016. nov. 19. 11:08
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy hiszem valamilyen szinten maximalista lennèk ha nem érne ennyi kudarc és nem adnàm fel.

Nagyon a szivemre tudom venni ha valami nem sikerül

2016. nov. 19. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanár még lehetsz.
2016. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pont most a héten voltam így, egy rendkívüli sz@r heten vagyok túl. Szerelő vagyok egy cégnél, de a héten semmi nem sikerült szinte, pedig úgy érzem beleadok mindent és jól csináltam eddig is a munkámat. Kicsit pihentem, úgymond elzárkóztam, nem akartam senkivel sem kommunikálni. És utána jobban éreztem magam. Én amondó vagyok, mindenkivel előfordul, hogy valamit elront, vagy nem mennek jól körülötte a dolgok, de ez változik, ha az ember megfelelően teszi a dolgát továbbra is és elfelejti a tegnapi hibákat, esetleg sérelmeket.

Zenével, vagy a sporttal hogy állsz? Ha szereted a zenét, meglelheted abban az örömödet, vagy néha lejársz egyet kondizni, az is ad önbizalmat. A rosszindulatú emberekkel meg ne törődj, csak azoknak a véleményére adj, akik szeretned téged és elfogadnak így, ahogy vagy, akik jót akarnak neked. Biztos vagyok benne, hogy sok mindenben jó vagy és tapasztalatból mondom, sokszor azok a legértékesebb emberek szerintem, akik lehet, hogy sok mindenhez nem értenek, de a szívük a helyén van. Fel a fejjel!

2016. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tanulj abból, ha valami nem sikerül! És próbáld meg újra, meg újra, meg újra.... "Gyakorlat teszi a Mestert" - biztosan ismered ezt a mondást.

Lehet, hogy neked kicsit több idő kell, mint másnak, hogy belerázódj valamibe.

A másik - a hozzáállás is fontos! Ha eleve eldöntöd, hogy neked ez úgysem fog menni, akkor úgy is lesz. De ha megtanulod szeretni azt, amit csinálsz, akkor lesz sikerélményed is, még ha nem is azonnal, de nem marad el!!!

2016. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!