Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel szoktátok lenyugtatni...

Mivel szoktátok lenyugtatni magatokat, ha borzasztóan nagy a stressz a rengeteg teendő miatt és a kikapcsolódás hiánya miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes és nagyon ideges vagyok, ráadásul most mindenkivel szinte ordítozok, mert tényleg nagyon feszült vagyok. (Vizsgák nemsoká jönnek, szakdoga, nyelvtanfolyam, gyakornokság, rengeteg házi és még ezek mellett egy rakat egyéb teendőm van. ) Ez így nagyon húzos, legalább is nekem most annak tűnik. Ti mivel szoktátok lenyugtatni magatokat, amikor alig van szabadidőtök?
2016. nov. 19. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Néhány percnyi relaxációra, meditálás-szerűségre biztosan van időd, akár minden nap. Ha máskor nem, a zuhanyzás során, vagy lefekvés előtt. :)
2016. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fél óra gyors séta valamerre, vagy esetleg valami kedvenc nyugodtabb zene hallgatása - mindenesetre fél óra mások nélkül, csak egyedül.
2016. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
dugás,utána 2 sör és alvás.
2016. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
cigaretta World of Tanks game
2016. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megpróbálom nem olyan fontosnak látni a tennivalóimat, amik stresszelnek. Én például maximalista vagyok, és ha kicsit visszaveszek az elvárásaimból, akkor az már megnyugtat. Nem kell, hogy mindenbe beleadjam minden energiám. Sorrendbe rakom a teendőim, és csak arra koncentrálok, ami épp elől van a listán.
2016. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Tekerek egy kövér Jointot, teljesen ellazulok tőle:D
2016. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ideges vagyok mindig keresek valamit amit szétverhetek. Azzal le lehet vezetni a stresszt. Vagy csak kimegyek fát vágni.
2016. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
maszturbálj.
2016. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Testedzs, szex, friss levegő, és önfegyelem.
2016. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem az szokott segíteni, ha leírom egy papírra, hogy mik azok a feladatok, amikkel szembe kell néznem, és a legkönnyebb megvalósításával kezdem, hogy csökkenjen a lista. ha csak a fejedben tartod, akkor csak egy nagy káosz lesz, és mindig attól félsz, hogy valamit elfelejtesz, és egyszer az egyik jut eszedbe, aztán a másik, de igazából nem tudod megfelelően kezelni, nem arra van kitalálva az ember, hogy egyszerre 8 dolgot tartson észben. szóval ja, nekem ez segít, hogy leírom és így küldetésként tekintek ezekre a feladatokra, és van amikor még élvezem is, ahogy tünnek el a listáról a teendők
2016. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!