Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha sok stressz éri az embert,...

Ha sok stressz éri az embert, normális ha elfelejt apró dolgokat?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen elég sok gond van. A főnököm elég szigorú, mindent azonnal akar. Folyamatosan kiabàl, hogy gyorsabban, elég ideges típus. Folyton azon jár az agyam, hogy mikor fog jönni, most mi lesz a baja. Hogyan csinálhatnám méggyorsabban, anélkül hogy összetörne valami. Hú már ennyi az idő és még "csak" itt tartok ilyesmik.


Eddig nem volt soha jellmző, mostanában viszont elfelejtek apró dolgokat. (villanyt lekapcsolni, ajtót becsukni stb) Ezek meg csak mégrosszabbá teszi a helyzetet...


Kezdek aggódni magam miatt, ha hazamegyek lehet orvoshoz kéne fordulnom. Nem szeretném, ha a jővőben emiatt gondok lennének. Még csak a 24 éves vagyok.



2013. ápr. 7. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ennyi stressz miatt megesik, hogy elfelejtesz dolgokat.Korai ezért aggódni. Ha otthon vagy próbálj minél jobban kikapcsolódni, vegyél egy jó hosszú forró fürdőt, ha teheted esetleg vegyél ki pár nap szabit. Nézz jó filmeket vagy olvass egy könyvet. Emellet szedhetsz magnéziumot és b vitamint, jót tesz az idegrendszernek.
2013. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Neked is volt már hasonló?
2013. ápr. 7. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már hasonló, mondjuk nem munkahelyi dolog miatt. Tényleg nem szabadna hazavinned a dolgot, mert egyre rosszabb lesz! Én is szétszórt voltam, rosszul csináltam egyre több dolgot, attól meg még idegesebb lettem, aztán már azért nem sikerült semmi. Ez egy ördögi kör. Ha meg kiabál veled a főnök akkor jusson eszedbe ez a videó: http://www.youtube.com/watch?v=pK1EPyhPqco
2013. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ez nagyon jó!!!
2013. ápr. 9. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
:)
2013. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!