Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a színes hajú...

Mit gondoltok a színes hajú emberekről?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, nem azért, mert annyira döntő dolog lenne, hiszen azért olyan a hajam amilyen, (ez a mondat de hosszú) mert tetszik a szín, az önkifejezés módja... Mikor sima volt a hajam, bármennyire nevetségesen hangzik is, úgy éreztem, nem önmagam vagyok.

A haj minősége is jó lett, már nem egyszer állítottak meg miatta, megdícsérni az utcán.


Szóval, ti mit gondoltok a színes hajú lányokról? (Szín alatt értek pl zöldet, kéket,rózsaszínt,lilát stb)


A válaszokat előre is köszönöm!


2016. nov. 24. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
milyen festékkel fested? nekem 2 napnál tovább nem akar a kék benne maradni :(
2016. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Blade Bone ***** válasza:
100%
Nekem a vörös meg lila tetszik nagyon, de a többi is érdekes :P ebből adódóan szerintem klasz. :) De a sima barnát is szeretem, na meg a szőkésbarnát. :P
2016. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén szólva én azt gondolom hogy aki nagyon extrém hajszínt választ az valamilyen szinten figyelemre vágyik, a te írásodból is az derül ki hogy tetszik hogy megállítottak az utcán. Emberi hajszínnel is lehet baromi jó frizurát csináltatni, egy lila, rózsaszín hajú embert viszont megbámulnak, mert nem természetes, nem megszokott, szerintem ezért csináltatják sokan.


Nekem egyszer volt extrémebb hajam, egy elveszett fogadás miatt volt 10 cm-s mohawk frizurám a sziget fesztivál idejére.. Sokan odajöttek, megjegyzéseket tettek rá - főleg pozitívakat, de nekem baromira nem hiányzott ez a fajta figyelem.

2016. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha illik a csajhoz, akkor akár tetszhet is :)
2016. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1: La Richie Directions hajszínezőt használok :) Pedig a kéket elvileg nehezebb kiszedni a hajból mint egy piros alapú színt.. Nem tudom, mivel festetted :/ Egy doboz 2000 Ft nálunk az egyik fodrász-kellék boltban, szóval az ára is megfizethető


2: Nekem kékes-szürkés lila van :)


3: Igen, azért írtam, hogy tudják, nem valami műhajnak kinéző ocsmányság a "színes haj", hanem vászonként szolgál. Nem tudom, én nem azért csináltam, és szerintem ezt én tudom :) De van ilyen faktor benne, persze. Ami meg nem megszokott vagy nagyon jó, esetleg eltér a normáktól, azt mindig megbámulják, szóval whatever.


4: Zsír. :)

2016. nov. 25. 00:02
 6/13 Blade Bone ***** válasza:
:)
2016. nov. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lányoknál kifejezetten tetszik. Kreatív, ötletes, nem olvad bele a szürke hétköznapokba. Általában az ilyen lányok vidámabbak is.

Srácoknál kicsit furább, nem is igazán láttam. Egy srácot láttam ilyen ősz-szőke hajjal, de eléggé öregbítette, pedig fiatal volt.

2016. nov. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Pesten járva-kelve, ahogy elnézem, a színes hajúak frizurája 10-ből 9x igénytelen... kifakult, lenőtt, ocsmány árnyalatú vagy nem illik hozzá egyszerűen.


Félreértés ne essék, semmi bajom egyik színnel sem, ha igényes a frizurájára az illető. :)

2016. nov. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tinédzserként még elmegy, de egy nőn nevetséges az ilyen természetellenes árnyalat, nem tudnám komolyan venni.
2016. nov. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmit. Nekem is volt sok színű, és mivel általában itthon ültem, nem azt akartam, hogy figyeljenek. Volt lila, rózsaszín, kék.


Nekem tetszett nagyon. Most is tetszik, ha valakin látom. Lehet 70 éves is.

2016. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!