Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik itt ajánlgatják, sokaknak...

Akik itt ajánlgatják, sokaknak akiknek rossz a sorsuk a szüleikkel, hogy amint elmúltak 18 évesek, költözzenek el otthonról szerintetek hogyan tegyék?

Figyelt kérdés
Elmúltam 18, és sokszor látom itt hogy költözz el ha rossz otthon, de hogyan? Érettségim csak jövőre lesz, Budapesten meg 100E egy albérlet min. + 2 hó kaució.
2016. nov. 26. 22:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat, aki havi 20 ezerért lakott Pesten, igaz a szobában négyen voltak, és a lakásban volt még három másik szoba. Hát ugye alkalmazkodni, azt bizony mindenhol kell. Az egyedüllét dupla feláras.
2016. nov. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Peremvárosban élek, Pest innen fél óra busszal és nálunk 60ért már komplett házat lehet bérelni. Miért ragaszkodik a fővároshoz az, akinek állítólag nagyon rossz és mennie kéne? Vagy áldozatra már nem futja??
2016. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Megfordítom a kérdést: laknál-e ingyen egy lakásban, ha cserébe el kellene viselned, hogy a lakótársaid (adott esetben a szüleid) naponta gyaláznak, esetleg megvernek?
2016. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el gyűjtögetni, és amint lehet, vállalj diákmelót tedd számlára a pénzt -, és dobbants.

Nem kell egyedül lakást fenntartanod, bérelj egy szobát, vagy menj el melósszálóra.


Tudod, aki akar valamit, az meg tudja oldani, csak egyszerűbb mástól várni a segítséget meg rinyálni.


Barátnőm nyáron segédápolóként dolgozott, aztán amint 18 lett elment teljes műszakba és szállóra, mert apja azzal a lendülettel kidobta.

2016. nov. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

Aki rossz csaladban no fel az nem 18 evesen jon ra.

Taknyos gyerekkent tudtam hogy sajat hazban szeretnek elni. 18 evesen mentem kulfoldre, 20 evesen sajat hazam volt videken. Aki tenyleg akar, az tud is!

2016. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
3# Jól mondja. Én is kiskoromtól kezdve gyűjtök arra,hogy érettségi után elköltözhessek.
2016. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

Igen,pl mellettünk levő cégnél ingyen van a munkásszálló. Annyira nincs munkásuk hogy toboroznak országszerte. Munkásszállorol naponta hozzak be az embereket dolgozni,2 nap 12 órában 3 nap pihi utána 2 nap éjjel 12 óra melo. Nem fizet tul sokat de arra pont jo h összerakd egy albi árát és jobb melo után nézz.

2016. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

érettségizz le és keress olyan munkát a Dunántúlon,ahol biztosítják a szállást és a napi 2-3 étkezést. egyre több ilyen van, valamivel meg kell fogni az embereket,hogy ne menjenek külföldre.

emellett gyűjtögess pénzt és próbálj tovább lépni, más melót keresni és suliba is beiratkozni.

sokan szereznek szakmát/diplomát önerőből. nehezebb, de lehetséges.

csak nyilván így 1-2 évet csúszik a dolog,hogy tudjál félretenni,kicsit talpra állni

2016. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!