Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bánik a fiatalok nagy...

Miért bánik a fiatalok nagy része nagyon rosszul, bunkó módon a fura társaikkal?

Figyelt kérdés
Fura alatt azokat értem, akik visszahúzódóak, csendesek, nem érdeklik őket azok a témák, amik az átlagembert. Úgy vettem az észre, hogy az ilyet nagyon gyakran kiközösítik, kiröhögik, csúfolják, megszégyenítik.
2016. nov. 27. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert ezt élvezik hogy másnak rossz lesz a kedve meg azt hogy lássák rajta hogy zavarban érzi magát az akivel csinálják ezt meg a barátokkal jó röhögni az ilyenen
2016. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Más az életszituáció.

A felnőtteknek magukra kell erőltetni egyfajta komolyságot.

De amúgy a felnőtteknél is megfigyelhető ez, max sunyibb módon.

2016. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fura más, ismeretlen, attól félni kell. Ez ösztönös. Az ösztönön túl meg nem mennek, hogy esetleg belegondoljanak, hogy akkor mi van, ha más, attól még ugyanúgy ember. Tudod, az már agymunka, azt meg nem szeressük a 21. században...
2016. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Régen sem volt ez másképp. Max annyival, hogy máglyán megégették.
2016. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért mert az emberek 90%-a még mindig állati ösztönök alapján létezik. Párzás, erőfitogtatás, falka szellem...Tulajdonképpen a mai napig állatok vagyunk.


Másrészt ha úgy nézzük, gyerekként esélyed sincs elkerülni a hülyéket. Felnőttként azért meg tudod válogatni a munkahelyed, társaságod.


És eléggé elválik egymástól a tanult és tanulatlan réteg is.


Ha csak belegondolok, engem is mindig kiközösítettek, meg mindig én voltam a stréber, csak mert több eszem volt mint nekik. Aztán most felnőttként a fele osztályom alkoholista, vagy fiatalon bepározta az asszonyt és van egy kényszer kapcsolata, vagy a 90% szimpla gyári droid, nekem meg jól fizető állásom van, erős jövőképpel.


De ugyanez megy a nagy nevű gimnáziumokban, csak ott fordítva, ott az számít ki hajt jobban, meg sok esetben kit pénzelnek legjobban a szülei.


Vagy a másik, hogy szimplán mindig kell az embernek egy "ellenség" akit szidhat mint a bokrot. Lásd a mai politikát, ott is az uszítás megy ezerrel, az emberek meg bekajálják. És sosem a valós ellenségnek mennek neki, mert attól már fosnak, pont ugyanez van fiatalon, ott is azt keresik, aki nem tud visszaütni.

2016. nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!