Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért piszkál mindenki azzal,...

Miért piszkál mindenki azzal, hogy kicsi a hasam?

Figyelt kérdés
Szépen gömbölyödik a hasam, már egy normális nadrágom sem jön rám, így én büszke vagyok arra, hogy már látszik, hogy babát várok, de a környezetemben mindenki azt mondogatja, hogy hogyhogy még csak ekkora? Átlagos testalkatú vagyok, de mindig is hajlamos voltam hízásra. Ezért engem nem zavar, hogy még nem igazán híztam eddig. Viszont az emberek ilyesfajta hozzáállását rossznéven veszem. Főleg, hogy még csak a 19. hétben vagyunk, hát mit várnak?
2009. máj. 13. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam pont az ellenkezöje van,mindenki azt mondja,hogy milyen nagy. De még ahogy mondják...Úristen,nahááát...és ez engem olyan rosszul érint. Hiztam is böven,ugyhogy emiatt is rosszul esik a dolog,dehát ez van. 30 hetes
2009. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én azt mondtam: azért kicsi, mert hasban hordom, nem hason kívül. nem mindegy hogy helyeszkedik el a baba. a kisfiam 4 kg-al született, annyira nem akarták elhinni még a takarítónők sem a korháznál, h feljöttek megnézni. 8 kg-ot szedtem fel, szülés után rögtön 4,5 kg-al lettem kevesebb, hasam abszolút nem volt. az egész gyerek a gyomromban volt, elég volt kiszedni. testi adottságtól is függ a pocó mérete..
2009. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Szia! Ne izgulj, nem vagy egyedül!

én ma vagyok 26 hetes és a hasam 92cm (ma megmértük kiváncsiságból :-)) igy az már látszik, hogy terhes vagyok, viszont sokan kérdezik, hogy ugye még az elején jársz? vagy olyan 4hónapra tippelnek. Aztán mikor megmondom, hogy nem igazán az elején járunk, akkor meg kérdeznek, hogy hova dugom a gyereket :-)

Igaz, elsö baba, de nem aggódom, hogy a végére nem lesz nagy hasam. Viszont mivel a baba augusztusban érkezik, nem is bánom, ha nem lesz hatalas és sok plusz kiló rajtam. Elég lesz az újszülött+ a meleg!

Kitartás! Neked sem marad sokáig ilyen "kicsi" :-)

2009. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szia!ne foglalkozz velük....a pocak mérete nem számit,nem a benne lévö baba nagyságát mutatja.majd most kezd el lényegesen látszani.mindenki más alkat.az is számit állitolag h hol tapadt meg.én pont az ellenkezöje vagyok,nagy a hasam,kb. a 15.héttöl kezdett látszani és már azzal piszkálnak 29hetesen h véletlen nem ikreim lesznek?már csak az kéne:)az a lényeg ha a doki megvan elégedve a bab méreteivel.ennyi.

Boldog Babavárást!

29 hetes km

2009. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az előző kérdező vagyok,szerintem ne foglalkozz vele mit mondanak.Valakinek a 19.héten semmi sem látszik.Később lehet jó lesz,hogy még semmit sem híztál.Állítólag a szülés is könnyebb.A lényeg, hogy jól érezd magad és a babus is jól legyen.

Minden jót Nektek.

2009. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hello! én igy voltam vele, mindenki azzal csesztetett, hogy miért ilyen kicsi a hasad? 28hetesen még igencsak picike volt, aztán hirtelen akkorát nött, hogy most meg az van hogy úristen, hány gyerek van bennt? Már idegesítenek, miért kell mindig a terhes pocakjával foglalkozni? Ez az elsö kérdés, nem is az hogy hogy vagytok! Minden jót!
2009. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én is 26 hetes vagyok és engem meg mindenki azzal nyaggat hogy úristen mekkora baba lesz mert nagyobb a hasam,még a vérvételen is kiakadtak mert azt hitték hogy onnan megyek szülni de engem nem érdekel mert a lényeg a baba:)))Nem kell foglalkozni a megjegyzésekkel...azért kíváncsi lennék arra aki ilyenekkel nyaggat annak mekkora volt a pocija:) Legyél büszke a babádra és a pocidra is!!!!

Boldog babavárást

2009. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nehéz itt eligazodni.Ha nagy akkor azt mondják, ha pici, akkor meg azt.Ha valaki sokat hízik, az a baj, ha meg keveset akkor az.Ha a babával rendben van minden, akkor nincs baj, az a lényeg.Lehet hogy ezután fog elkezdeni nőni a pocika.(akkor meg azt mondják majd biztos hogy milyen nagy lett)Minden jót nektek.
2009. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 36 hetes vagyok, a pocim 97 cm... Mindenki kérdezi, hogy hányadik hét, és mikor mondom hogy 36, hát teljesen el vannak képedve, csak sápítoznak, hogy jaj de pici a hasam, hol hordom én a babát, meg biztos picike lesz...

Mondjuk engem különösebben nem foglalkoztat, így kényelmes még mozogni:))

Boldog Pocakosodást!

2009. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy csöppet se foglalkozz vele! Én pontosan ugyanezt hallgattam végig. Illetve még mindig, a 35. héten is. Nekem pl. a 19. héten még nem is látszott! Még a doki is azzal jött, hogy 'másokhoz képest kicsi a hasam'. Ne másokhoz képest nézze, mert nem vagyunk egyformák.
2009. máj. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!