Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érez az a férfi aki...

Mit érez az a férfi aki elhadja, illetve nem fogadja el a saját gyerekét?

Figyelt kérdés
Gyereket várok, de az apja nem akarja, illetve még hallani sem róla. Nemis ez a gond, mert természetesen felnevelem, viszont az ilyen férfi mégis mit gondol? mi zajlik a fejében? képes teljesen elfelejteni hogy valahol a világban van egy gyereke? vagy valahol mélyen mégis bántja a dolog?

2016. nov. 30. 20:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ó, kilóg a lóláb az utolsó kommentnél, nagyon kilóg!

Nagyon is számít, mi történt köztetek!

Lehet, hogy a gyerek miatt maradt volna, csak téged nem lehet elviselni?

2016. dec. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Engem 2 évesen látogatott kiskoromban utoljára. Akkor elment és 12 éves voltam amikor keresett, akkor is fel év alatt megunt.

Most vagyok 21 és kb 18 éves koromtól találkoztunk 4-5x , de most fel éve megint ram unt. Mondván, hogy ő is gyerek meg és nem nőtt fel.

Azért 21ev alatt kár illene..

2016. dec. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Már* Bocsánat
2016. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#11 - 4 éves voltam, amikor elment tőlünk (előtte anyám 2x visszafogadta, mire elváltak). Biztos egy 4 éves gyereket nem lehetett elviselni.

De nem is érdekes. A te mentalitásod viszont különlegesen megindító. Én azt hittem, hogy csak a filmekben léteznek ilyen "egyszerű emberek", mint te, de be kell látnom, tévedtem :D

2016. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne. Csakis az apa lehet elviselhetetlen, meg gonosz. A NŐ sosem téved, és szent, ugye? Ostoba lina.
2016. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 - te b@romarcú, én voltam a gyerek, és pillanatnyilag burkoltan az anyámat szidod.
2016. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem tudom ki mit olvasott, én egy szóval sem irtam semmi rosszat a ˇdrágaˇ apáról, és azt sem vártam hogy más rosszat irjon, egyszerüen nem tudom megérteni mit gondolhat. Hogyan lehet ilyen lelkiismerettel élni? És hogy talán engem nem lehet elviselni? meglehet, de érdekes hogy hónapokig eltudott viselni amíg teherbe estem. Asztán amikor megtudta megprobálta megölni, ugy hogy meg mérgezett engem. Szerencsére nem volt tul veszélyes. Na tessék apa és példakép! ;)
2016. dec. 1. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!