Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mennyire ciki, ha sok...

Az mennyire ciki, ha sok huszon 1-2 éves lány már jó napot kívánokkal köszön? Ennyire idős lennék?

Figyelt kérdés

Persze nők nem célcsoport, de akkor is rosszul esik.


[link]


2016. dec. 2. 10:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Érthető, akkor ez nem annak szól.
2016. dec. 2. 11:32
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Már az óvodában is erre a köszönésre tanítják a gyerekeket.

Ezt nekem furcsa volt megszokni, de szimpatikusabb, mint a örökös és jellegtelen "Helló"-zás.

2016. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a jó napot udvarias. Attól, hogy nem vagy 60 éves, még idősebb vagy nála. Én 20 évesen recepciós vagyok, és bajban is vagyok a köszönéssel. Ha engem le helóznak, akkor én is tegeződök, de ha nem köszönnek rám, akkor jó napottal köszönök. Látom is az emberek szemében a zavart, ők sem tudnak mit kezdeni a szituval, mert jóval fitalabbnak nézek ki a koromnál, nem a jó napot lenne nekik a kényelmes rámköszönés, de mivel a pult mögött ülök, úgy érzik ez az illendő. Szerintem nem kell ennek nagy jelentőséget tulajdonítani, sokszor a huszonévesek egymással is magázódnak ha nem ismerősök.
2016. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
de vicces ez a kep he, szetrohogtem az agyam:D
2017. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Próbálom megfejteni 14-es, hogy ezen mi a vicces?

Nem találtam benne semmi humorosat, pedig rám is rám férne, hogy "szétröhögjem az agyam"

2017. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!