Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ebben a logika? Miért jó ez?

Mi ebben a logika? Miért jó ez?

Figyelt kérdés

nem rossz indulatból kérdezem, csak nem értem.

Van egy lány az egyetemen aki feltűnően rosszul öltözik. csípőnadrág széles övvel, pánt nélküli felsők télen is, általában a nadrágból kinn van a feneke és észre sem veszi, vagy nem zavarja, nem tudom... ilyen műanyag fehér pufi kabátja van, de a fehér kabát olyan piszkos, hogy már szinte szürke. Ezen kívül nyáron strandpapucsba jár be, olyan pólókba amiből kinn van a hasa és ehhez csípőnadrágot vesz... ilyen nagy szőrös hajgumikat hord, a haja össze vissza áll és az arca meg tele van pattanással.

Ez egy dolog. De állandóan éttermekben eszik, úgy, hogy megvesz egy főételt és kb az 1/10 ed részét eszi meg, a többit meg otthagyja/ kidobja. Üdítőt csak ilyen kis üvegeseket vesz ( tudjátok van a cappyből meg hasonlókból az a 0,25-0,3 decis. vízből csak ilyen zöld üveges ( ami tényleg üveg). Nem használ egy üveget se kétszer.nem értem. Tudom hogy nem az én dolgom, csak fura


2016. dec. 27. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg nem a te dolgod, egyszerűen primitív a lány.
2016. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ő élete nem a tied
2016. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem értem, hogy ez, hogy lehet kérdés. Egyetemre jársz, tudhatnád, hogy az emberek azt eszik, amit szeretnek, azt isznak, amit szeretnek és azt is hordanak. Neki ez tetszik, ezt szereti, ezért ezt hordja. Ő ebben érzi magát szépnek, te meg másban.


Értem, amit írsz, hogy pazarol, meg ronda..stb, de ő ezt nem így látja. Ilyen egyszerű. Ha lenne pénzem a kedvenc éttermemben enni én is ott ennék és igen, akkor is, ha épp nem bírnám az egész menüt megenni és biztos vagyok benne, hogy van olyan ruhadarabom, amit gyakran hordok mert imádom, de más szerint már ronda vagy nem kellene. Gyümölcsléből pedig azok a legfinomabbak és aki érzékeny erre az tudja, hogy víz és víz között is van különbség. Ha megtudnám fizetni én is figyelnék a minőségre. Az hogy mindemellett ápolatlan pedig szintén nem egy csodaszámba menő dolog. Van, aki jobban szeret a kajára koncentrálni, mint a megjelenésére. Bár a pattanások miatt még nem lesz feltétlenül ápolatlan az ember. A testvérem sokat költ magára, de sajnos az arácval nem tud mit kezdeni, hormon problémák miatt ilyen, pdig már ezer dolgot kipróbált.

2016. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maj ha álamtittkár lessz, ti csak ámultok a csodálkozástol, mer a mostaniak is kábé pont ijenek lehettek, ha csak a selmecziGabira gondolok!
2016. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!