Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt a Gyakori Kérdéseke...

Vannak itt a Gyakori Kérdéseken felnőtt, komoly emberek is, vagy csak tízen/húszon éves gyerekek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 1. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%

Ki az az őrült, aki nem tartja magát normálisnak?

.

Mivel van tini rovata is a GyK-nak, kérdésed logikátlan.

2017. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Huszonegynehány évesen szinte senki se felnőtt, csak papíron (23 / 25 évesen KEZD felnőtté válni bárki is).

Ez UTÓBBI tényező általánosítható, világszerte, legalábbis a tudat szintjén.


Nem attól felnőtt valaki, hogy a munkájáért kap pénzt. Sokan naponta több órában végeznek szellemi, és/vagy fizikai munkát, ingyen, miközben tudatilag emelkedettebbek az átlagnál. Mégis sokak szák buksijában az a tévképzet, hogy felnőtté a jövedelem tesz valakit. (Meg a cigizés, és társai, hogy mit ne mondjak... blahh....)


De a többi vonatkozás valóban NEM általánosítható. Tehát inkább arról van szó, hogy ahol tömegek vannak -pl itt-, ott általában alacsonyabb az EQ, többnyire. Az IQ átlag meg attól függ.


Téves általánosítás a kérdező részéről az, hogy nem vette figyelembe a szexualitás, a felnőtt párkapcsolatok, valamint a gyermeknevelés szekcióban írók többségét, hiszen ott felnőttek írnak többségében.

2017. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Borzalmasan keveset tudtok és hatalmas hiányos módon gondolkodtok.

Te is kérdező.

Csak 10-11en első 12 válaszból.

2017. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

A 6#-oson jót kuncogtam! :)


"mi a baj a fiatalokkal? 13/férfi"


:)))

2017. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
12-es, ezt komolyan írod, hogy a felnőtt párkapcsolat és a gyermeknevelés kategóriába felnőttek írnak??? Jézusom! A felnőtt párkapcsolatok kategória pont az, ahol a legtöbb infantilis megfordul, a kislányok a gyermeteg pasi gondjaikkal, meg a sok rinyáló kisgyerek, akik azért sírnak, hogy miért nincs senkijük! De szerinted oda írnak a felnőttek. Hát nem vagy semmi!
2017. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

Mindenhol ez van nem csak itt. Sokan csak az időt múlatni járnak ide, aki meg tenne fel normális kérdést, értelmes választ alig kap.

Komoly meg akkor vagyok ha olyan a téma. Felnőtt no vagyok de nem szeretek mindig mindent verések komolyan venni. Az a jó ha egy beszélgesben ilyen is és olyan is tudsz lenni.

2017. jan. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"12-es, ezt komolyan írod, hogy a felnőtt párkapcsolat és a gyermeknevelés kategóriába felnőttek írnak??? Jézusom! A felnőtt párkapcsolatok kategória pont az, ahol a legtöbb infantilis megfordul, a kislányok a gyermeteg pasi gondjaikkal, meg a sok rinyáló kisgyerek, akik azért sírnak, hogy miért nincs senkijük! De szerinted oda írnak a felnőttek. Hát nem vagy semmi!"


Jó, akkor pontosabban fogalmazok: tudom, hogy a felnőtt párkapcs részben van nem kevés nyafogó tini is.


Pontosabban kellett volna fogalmaznom: arra szerettem volna utalni, hogy

a felőtt párkapcs, a szex, valamint a gy.nevelés

részeknél megfordulnak felnőttek is, de legalábbis legalább 55%-ok nagykorú, ha nem is feltétlen felnőtt.


Ugyanis a gyermeknevelés résznél elég sok a felelőtlen, önállóan gondolkodni nem akaró, szokásból és rutinból hibásan nevelő anya, akik inkább nagykorúak, mint felnőttek. Igen, valóban így pontosabb.

És tisztelet az értelmes kivételnek, mert olyan is akad.


Nekem se mindig sikerül elég pontosan fogalmaznom, elnézést. Na de így már érthető vagyok? ;)


A lényeg az, hogy néhány szekciónál megfordulnak nagykorúak, urambocsá' még felnőttek is, a kérdező ezeket szem elől tévesztette, ezt szerettem volna lényegileg jelezni.


Valamint azt, hogy javarészt valóban tinik, valamint agymosott nagykorúak járnak olyan nagy "népességű", sokak által látogatott helyekre, mint pl ez a portál.

2017. jan. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Amin én most megdöbbentem: van itt olyan 12 éves aki a "vaginájáról" írt, de találkoztam itt utólag kiderült 7-8 évessel is..

Ezt miért engedik a szülők? Hogy egy ilyen helyen ilyen fiatalkorúak legyenek? Egyébként tele van a gyík 12-13-14 éves kis porbafingókkal, de sok buta és infantilis 20-on éveske is van..

Döbbenet, hogy itt mi megy.

(Tisztelet a kivételnek.)

2017. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!