Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felelőtlen, lusta, trehány...

Felelőtlen, lusta, trehány emberből hogyan lehetnék szorgalmas karrierista?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 05:40
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
kokainnal
2017. jan. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szimeon ***** válasza:
34%
Sehogy. Nem is érdemes, a karrieristák nem százasok.
2017. jan. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!:)

Alapvetően nem vagyok felelőtlen, zavar a rendetlenség viszont nagyon nehezen vettem rá magamat annó bármire is, egyszerűen lusta és fáradt voltam minden nap. Egyrészt nagyon hamar el kellett kezdenem dolgozni, ami segített azon hogy ezen túllépjek, de ami a leginkább segített az az volt, hogy minden nap apró célokat tűztem ki magam elé,egyre emelve a lécet. Egyszer csak kihívás lett és valahogy megmaradt azóta is ez az affinitás, hogy egyre jobban teljesítsek. Szeretnék azzal foglalkozni a jövőben amit szeretek csinni, és ez elhatározás nélkül nem sikerülhet, ott van a félelem a munkanélküliségre vagy számomra ilyen egy monoton munka is. A listázás nekem nagyon bevált de szigorúnak kell lenni magadhoz, némi engedménnyel ha már úgy érzed teljesítetted a héten a minimumot ahhoz, hogy változtass :) remélem segítettem!

2017. jan. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*elozo voltam, bocsi az elirasokert :)!
2017. jan. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fejben dől el. más ezen nem tud változtatni rajtad kívül.
2017. jan. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!