Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezekért a dolgokért feljelenth...

Ezekért a dolgokért feljelenthetem? Hogyan állítsam le?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel gimi első évében jóban voltam,aztán elkezdett hazugságokat terjeszteni rólam,egy pofon váltás is történt,és azóta (8! éve) az "ellenségének" tekint.Próbál megalázni,bemártani,stb. (példák: Ráírt a páromra hogy régen prosti voltam,kamu e-maileket szerkesztett bizonyítékul.Ráírt a testvéremre hogy én feltörtem az instagramját,az a bizonyíték hogy a rendszer azt jelezte neki hogy az én címemről történt a támadás /ilyen konkrétan nem is létezik szerintem/.Van egy projektem,amiről szoktam facebookon megosztani dolgokat hogy több emberhez eljusson,oda olyanokat kommentelget hogy "ez egy drogos k***a,elmebeteg,rohamai vannak" stb.) A legtöbbre egyértelmű bizonyíték van hogy ő csinálja,hiszen ő írkál,a saját profiljáról,viszont a kommentek álnévről érkeznek,de az is egyértelműen az ő műve (ugyanaz a tagolás,ugyanaz a három ismétlődő helyesírási hiba).Elegem van ebből,hogy nem csinálhatok semmit,nem ismerhetek meg új embereket,már levegőt sem vehetek,mert lépten nyomon magyarázkodnom kell,hogy ez a félnormális nőszemély üldöz.Elegem van.Mit tudok csinálni?Feljelenthetem?Tesznek ellene valamit a hatóságok?

2017. jan. 11. 13:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha az egzisztenciádat fenyegeti, akkor már több esélyed van. Remélem, a rokonok, ismerősök segítenek majd a bizonyításban.
2017. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
35%

Azért nem kellene a kérdezőt verekedésre buzdítani...

Másképp is meg lehet oldani.

2017. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Gyilkosságra van buzdítva ami jelen esetben teljesen indokolt.
2017. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!Természetesen barátok/rokonok maximálisan mellettem vannak,tanuskodni is hajlandóak.Komolyan eltenném láb alól ha nem büntetnék,mert szó szerint ellehetetleníti az életem,de hát ugye én spec. betartom a törvényeket,és nem teszek keresztbe senkinek.
2017. jan. 11. 20:54
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha van tanúd, nyert ügyed van, irány a rendőrség!

Majd írd meg a fejleményeket!

2017. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Rágalmazásért tudsz feljelentést tenni.



egy ügyvéd

2017. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett azóta az ügyből? Abbahagyta a zaklatást a nő? Tettél feljelentést?
2020. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!