Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az élet nagy kérdése mit...

Az élet nagy kérdése mit tegyek mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

Igazából vannak terveim az életben de még a közelében se járók sőt még távolodom tőle vagy csak egy helyben toporgok .

nem tudom merre vigyem az életem 20 ból 20x falnak megyek dolgozok tv alszok nem vagyok társasági típus van egy 5 éves kapcsolatom gyereket nem szeretnék teli vagyok tervekkel de valahogy a megoldások nem jönnek néha azon töprengek meg kéne szakítanom a külvilággal a kapcsolatot hátha maga az élet fog vissza de ez így értelmetlen nem tudom mit csináljak néha olyan remény és élet vesztett vagyok .



#Mitkezdjekazélettel
2017. jan. 13. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:

"Ha az út, amelyen jársz, állandóan fájdalmat okoz neked, akkor az nem a te utad."


Hidd el észreveszed ha jó úton jársz :)

Neked kell tudnod igazából mi érdekel, hogy mit szeretnél.


Vannak ugye a sablonos dolgok; jó ház, új autó, jó meló, sok pénz

sok embert csak ezek érdekelnek :)

engem pl. hidegen hagynak, inkább a kézzel nem fogható dolgok híve vagyok

2017. jan. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
24 vagyok 7-8 éve szét dolgozom magam van autó és már egy fél kész ház is szép barátnő de egyszerűen nem tudok még egy csepet sem a magam ura lenni meg ragadtam olyan érzésem van mindenki hátráltat ki épp a közelemben van és nem tudok vele mit kezdeni
2017. jan. 13. 01:29
 3/10 longlife ***** válasza:
Ezeket hívják: A nagyra törő álmok..-nak,amit ha kicsibe nem kezdesz el a nagyba nem mersz belevágni...Kis álom,kis terv,viszonylag 1 napon belüli megvalósulási idővel.És így tovább.Mindenkinek kell a sikerélmény.És amikor sok ilyen van már mögötted,akkor már mások fogják mondani erősíteni,bátorítani,biztatni:Merj nagyot álmodni..Na onnantól aztán nyomhatod..
2017. jan. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na ezért mondtam, hogy nagyon különböznek az emberek :D

én keveset melóztam, pont annyit, hogy legyen egy kis pénzem

nem kellenek drága ruhák, nincs okostelóm, nincs tv-m stb. :)

én inkább elcsavargok a természetben ha tehetem.

jelenleg csak az a bajom, hogy elég beteg vagyok :S


nem tartom helyesnek ha az ember szétdolgozza magát....

persze ha valakinek ez kell akkor csinálja, én nem csinálnám

inkább élek és élvezem az életet visszafogottabb körülmények között de szabadon.

Úgy is meghalunk, minek halmozzam a pénzt? :P

2017. jan. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már az se megy
2017. jan. 13. 01:34
 6/10 A kérdező kommentje:
túl sokat akar a szarka nem bírja a farka szindróma ?
2017. jan. 13. 01:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak Te tudhatod :)

Hiába is mondja el itt akár 100 ember, hogy mit kéne csinálnod vagy mit nem vagy, hogy ők mit csinálnak és mit nem.

Azok Ők... Te meg Te vagy.

Saját magadnak kell rájönnöd mi is a célod az életben, hogy mit is szeretnél igazán.

Ehhez meg szerintem kell egy kis egyedüllét és, hogy SEMMIT ne csinálj, csak ülj és gondolkodj...


24 évesen még egyáltalán nem vagy elkésve.

De ha csak húzod halasztod a dolgokat akkor majd egy szép napon arra eszmélsz, hogy húú bakker én nem is ezt kellett volna csinálnom életemben hanem _______-t.

és ki tudja hány évesen jössz rá erre? 30?40?

és az már nem 24 :)

2017. jan. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ép ez a bajom
2017. jan. 13. 01:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 5 éves kapcsolatod tudja, hogy nem akarsz gyereket? :) Csak úgy kérdezem..
2017. jan. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen
2017. jan. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!