Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudok az ellen csinálni,...

Mit tudok az ellen csinálni, hogy egy selejt vagyok?

Figyelt kérdés

Teljesen egyedül vagyok... egyetlen egy barátnőm van, ő is csak az interneten, de azt sem érzem olyan igazi barátságnak... Minden eddigi "barátnőm" csak úgy eldobott, amikor jött valaki aki jobb nálam.. már gyűlölöm magam is és az embereket is... minden embert. Mindenki mindenhol kirekeszt és már teljesen félős vagyok emiatt... Ha lenne egy lovam, akkor talán lenne végre valaki akivel jól kijövök, de nincs pénzünk rá... Teljesen selejtnek és feleslegnek érzem magam. Már utálok élni... mit csinálhatnék? :(

12/l


2016. szept. 2. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy az!

Te egy értékes lány vagy! A barátnőid a pocsékok.

2016. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok én értékes... semmire sem vagyok jó...
2016. szept. 2. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ezt most nem hsized el, de egy rakás 12 éves átmegy ezen. Ilyenkor nem sírdogálni kell, hanem új barátokat szerezni. Menny oda másokhoz is, akik eddig nem voltak a barátnőid, próbálj meg másokkal is ismerkedni. Keress magadnak hobbyt, kérd meg anyukádékat hogy irassanak be valami zenére vagy sportra vagy énekkarba vagy szakkörre, ahol új embereket ismerhetsz meg és barátokat szerezhetsz. Hidd el rengeteg magányos 12 éves van, csak épp ebben a korban nem olyan bátrak az emberek, hogy nyissanak a másik felé, ezért nem veszed észre. Nem selejt vagy, csak fiatal és nehezebben megnyíló, mint a nagy átlag, de ettől még nem vagy egyedül. Ilyenkor kell bátorságot gyűjteni és lépni. Az ember amúgysem a barátai számától vagy a pénztől lesz értékes ember..
2016. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!