Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Batyam baratnoje velemenyetek...

Batyam baratnoje velemenyetek szerint is eloskodo?

Figyelt kérdés

A tesom es a baratnoje ket eve vannak egyutt. Jovore tervezik az osszekoltozest, ezzel nem is lenne gond de a lany folyton nalunk van. Reggel onnan megy munkaba es este oda jon haza. Igaz enni nem eszik ott merthogy van valami allergia feleje es elmondasa szerint nem varja el hogy neki megfeleloen fozzunk. Nagylelku nagyon.

Viszont este nalunk furdik es a viz sem ingyen van, raadasul reggelente csinalja a hajat ilyen gondoritovel az meg ugye arammal megy.

Es nagyon zavar hogy nalunk eszi a fene.

Volt egy nagyobb vitam tesommal ebbol(pedig legjobb testver viszonyunk VOLT) mivel kozoltem vele hogy nem birom elviselni hogy a noje ott van minden reggel es este nalunk 7napbol legalabb 4et es hogy lehuzza ot.

Kozolte batyokam hogy semmivel se huzza le mert mikor a lanynal vannak mindig csinal ilyen olyan kajat meg amit nalunk elhasznal aram es viz ..o a szuloknek havi 10.000el tobbet ad haza hogy az fedezi.

Mit lehetne tenni? Sajna eleg tenyerbemaszo a csaj es rossz hogy a sajat hazambab osszevagyok zarva egy idegennel megha csak este/reggel latom is.


2017. febr. 1. 13:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

A bátyjád is ugyanúgy ott van a csajnál.. Undorító gondolkozásmódod van. Remélem ha lesz párod a szülei a házuk közelébe sem fognak engedni. Kivancsi vagyok milyen érzés lesz neked. Vicc vagy... A viz amit elhasznál? Jézusom... Bátyjád is fürdik náluk gondolom. (Hozzáteszem én a párommal egy vízben szoktam fürödni, lehet ők is ezt teszik).

Szerintem Írj neki egy számlát az alábbi tételekkel:

-víz

-wc-papir

-áram (telefon töltés, ugye a rengeteget fogyasztó hajasütő, ha egyedül van egy szobába és ég a villanyt..stb)

-az általa elszívott levegő (ugye hamarabb kell szellőztetni miatta és kimegy a meleg nem?)

Remélem elegendő tippet adtam hozzá....

Kedves kérdező én a helyedbe elbújnék, örülj neki, hogy a testvéred boldog a párjával.

2017. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%

" reggelente csinalja a hajat ilyen gondoritovel az meg ugye arammal megy."


Annyira pitiáner vagy hogy nincsenek rá szavak.

2017. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
88%
Kiscsillag, ezt megszívtad, majd a magad várában lehetsz úr! Addig meg vagy alkalmazkodsz, vagy arrébb állsz! :D
2017. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

Ez a stílus nagyon hasonlít a "csontos" kérdéshez.

Nagyon nevetséges vagy Kérdező!

2017. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem azért romlott meg a kapcsolatod a bátyáddal,mert barátnője lett.Azért romlott meg,mert féltékeny vagy és irigykedsz.

Ha jobban belegondolsz, kb ugyanannyit van a tesód is a lány családjánál. + a lány csak a vizet és az áramot használja.Ezt bőven fedezi az a 10 ezer,amit a bátyád odaad a szülőknek pluszban..

Meg azt is gondold át,hogyha neked lenne barátnőd,akkor te nem akarnál minél többet vele lenni? Nem akarnád,hogy néha ott aludjon nálatok? Hogy esne neked,hogyha a tesód azt is számon kérné rajtatok,hogy meri használni az áramot a barátnőd? Nevetséges. Szerintem jobban jársz,hogyha csendben maradsz és megtartod magadnak az aggályaidat.

Egyébként nem élősködő.Akkor lenne élősködő, ha rendesen beköltözött volna hozzátok és minden téren elvárná,hogy eltartsák. De nem lakik nálatok, a barátod is szokott náluk lenni.. Ennyi erővel a tesód is élősködő,amikor a barátnője családjánál van és ott fürdik,eszik,tölti a telefonját stb

2017. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem, nem élősködő. de veled komoly gondok vannak. Hogy lehetsz ennyire féltékeny?
2017. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

A batyam soha nem alszik ott olyankor max kulon alszanak mert kenyelmetlen neki a lany agya. Olyankor csak ott lognak napkozben.

Nem tudom milyen csontos kerdes attol hogy feltettem ide egy kerdest nem itt logok allandoan hogy tudjam mirol van szo.

En is adok haza szoval lenni kene beleszolasi jogomnak ahhoz hogy ki lebzsel nalunk!

2017. febr. 1. 14:04
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nincs ugyanis az a te házad. Attól hogy kereső ember létedre beszállsz a rezsibe, miegymásba- ami alap- attól még nem lettél tulajdonos. És a lány annyira élősködő mint te, ugyanis fedezi a plusz kiadásokat a tesód- amit a lánytól visszakap amikor náluk vannak. Vagyis a csaj NEM húzza le a tesódat.
2017. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
69%
*NEM
2017. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%

Tehát a lánynál nem alszanak, mert kényelmetlen az ágy... A lány szívesen fogadna... Gondolom nem úgy van ott a bátyjád Napközben sem, hogy nem fogyaszt semmit... Ezt ugy sem fogod megérteni, mert egy gyökér vagy.

Hany eves vagy? Mennyit adsz haza? Ha mar dolgozol kezdhetsz spórolni es elhuzni a francba, remelem a batyjad a közeledve nem megy utana, mert te meg azt is szamon kerned rajta amit nalad fogyaszt. Gondolom te sem szoktál barátokat fogadni otthon, de ha igen, nagyon remelem egy csekkel engeded csak el őket. Remelem soha nem senkid es egyedul pusztulhatsz meg ... Undorító féreg vagy..

2017. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!