Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak ilyen agyhalott...

Miért csak ilyen agyhalott filmeket nyomnak a tv-ben? Egész nap ezeket nézik anyámék, már nem bírom idegekkel.

Figyelt kérdés
Egész nap az ilyen Adam Sandler féle amerikai pite szintű vígjátékokat nyomják vagy a nyálas igénytelen romantikus filmeket, már nem bírom hallgatni. Nem merem nekik mondani, de rohadtul idegesít. Egy értelmes filmet nem hallottam még hogy ment volna, nem hiszem el hogy a szüleimnek erre a hulladékra van igényük vagy mások is ezt nézik?
2017. febr. 12. 21:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kapcsold le a villanyórát, ha ennyire tapintatlanok, hogy egész nap ez a sok perverz idiótaság megy, meg a sok agyondrámázott mesebéli, vinnyogós, nyàlas szappanopera... -_- vagy zenélj, akármi, de ha zavar, mert azt is elnyomja akkor szerezz egy második távirányítót és kapcsold el. Nekem 2 távim van, mert mindig elteszem az egyiket, oda, ahol megtalálom mindig, a másik meg vagy előkerül, vagy nem! Ezek a proli primitív műsorok általában a proliknak szoktak készülni, megértem, hogy nem bírod elviselni, de akkor áramtalaníts! A villanyórát bármi lecsaphatja, rád se foghatnák!
2017. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
BÖMBÖLTESD A ZENÉT!
2017. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
...MÉGHOZZÁ OPERAÁRIÁKAT! KULTÚRÁT A PROLIKNAK!
2017. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
És ha már opera, akkor Sarah Brightmann - Time to say goodbye vagy ezt itt: [link]
2017. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Biztosan ők is rinyálnának tőle (jogtalanul) hogy nem jó. De ha nekik szabad a nap 24 órájában fárasztani, akkor te miért ne lazíthatnál egy jó áriával? Jah és jelentsd be, hogy álmos vagy, aludnál, ne sokáig járassák azt a TV-t! Nekik sem kéne szellemileg nullára leépíteni ilyen primitív pusztulatokkal magukat!
2017. febr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Jobb ötletem támadt:

a húsvéti nyuszi tojjon nekik egy éves színházbérletet. Triplaöröm: kicsit kiművelődnek + esténként nincsenek otthon + kus.sol a tévétek

2017. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Jah, TÉNYLEG! :D Ez jó irónikus célzás is lehetne plussz hasznos ajándék egyben! :3
2017. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%

Népbutításnak nevezik; azt akarják elérni vele, hogy a szüleid és mások is akik nézik ezeket a buta sorozatokat olyanok legyenek mint a zombik. Tehát ne gondolkozzanak el semmin sem, bármit megtegyenek amit mondanak nekik, olyanra szavazzanak a választásokkor, akit ezeknek a manipuláló műsoroknak a készítői megfelelőnek tartanak. Egyszerűen buta szolgákká váljanak, akik egy csettintésre lábhoz ugranak mint a pincsikutyák.


Az egyik hozzászóló kérdésére válaszolva: jó filmek pl. a művészfilmek, minden olyan film aminek nem az a célja, hogy megtévessze és elkábítsa rózsaszín cukormázzal a széles tévé és mozinéző rétegeket. Vannak jó amerikai filmek is (pl. a Transamerica című vagy a Lolita Jeremy Irons és Dominique Swain főszereplésével), de soknak közülük sajnos elég felszínes a mondanivalója. Nagyon jó filmrendező pl. Hajdú Szabolcs, Mundruczó Kornél vagy Török Ferenc.


Külföldiek: Quentin Tarantino, Jim Jarmusch, Peter Greenaway, Lars von Trier, Kim Ki-duk, Alejandro Amenábar, Jean-Luc Godard, François Truffaut, Pedro Almodóvar, Andrej Tarkovszkij, Ingmar Bergman, Luis Buñuel, Orson Welles, Frederico Fellini, Woody Allen, Elia Kazan, Luc Besson, Roman Polanski, Wim Wenders stb. Több most nem jut eszembe.


Az Ő filmjeiket keressétek és általában a művészfilmeket.

2017. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
4%
Nekem tele van a tököm az ilyen sznobokkal. Én általában akciófilmeken kívül mindent megnézek. De utálom, mikor valaki jobbnak hiszi magát, mert egész nap David Lynch-et nyomat. Mindenki jobbnak hiszi magát és piszkálja a másikat.
2017. febr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
19. Nekem meg az olyanokkal van tele a tököm, akik sznobnak nevezik azokat, akik hajlandóak gondolkodnak és az átlagszemétnél igényesebb szórakozásra vágynak. Nézd csak az akciófilmjeidet és büszkélkedj vele hogy buta vagy, gratulálok :D
2017. febr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!