Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lelkületű emberek...

Milyen lelkületű emberek írnak ide?

Figyelt kérdés
Néha komolyan elgondolkodom ezen. Pár kérdésnél az elmúlt napban olyanokat olvastam, hogy a kérdező jobb lett volna ha meg se születik, és ehhez hasonló undorító megjegyzések. Kiforgatják a többiek szavait, és azáltal szidják. Mire jó ez? Mi bajotok?
2017. febr. 21. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Online egyszerűbb levezetni a fusztrációt mint szemtől szemben. Most gondolj bele azért gondolom te is könnyebben beoltassz valakit itt vagy akár üzenetbe,fbon,instan stb ha hülyeségeket mondd mint a való élteben.
2017. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
A való életben is ugyanilyenek az emberek max te nem veszed észre...Csak az a különbség,hogy itt kitudják élni sokan magukat,mert ugye anonim mindenki:)
2017. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti hol éltek de én nem oltogatok így senkit, és nem is beszélek így másokkal. se a párom, se a családom, se akiket ismerek.
2017. febr. 21. 17:52
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Adjak zsepit?
2017. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt kérdezted hogy miért teszik ezt az emberek én válaszoltam rá. Most pont azt csináltad ami miatt ki voltál akadva, kiforgattad a válaszomat. Én se szoktam oltogatni a neten de meg értem hogy miért egyszerűbb anonimen tenni ezt. 1es
2017. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen. Vannak érdekes dolgok s egyre többször. Néha csak nagyot nézek, máskor lefordulok a székről a röhögés miatt, s van az a határ amikor a koporsóban kellene feküdni az illetőknek.


Sokszor megkérdezem magamtól: Én vagyok a különc vagy csak a nép retardált alapból?


Pl az az ember aki fából csinált feldugható dolgot magának, mert nem mert rendelni mivel egész falu ismer mindenkit stb, s egy napon szálka ment a seggébe belűl x'D majd azt kérdezgeti itt "mit tegyen?" Az orvos is falubeli s nem akar elmenni hozzá.... Omg kifagytam. Már csak azért is mert sok dolgon elcsúszott az agya. Pl: Ok nem rendel mer postás stb mindenki ismi, ht akkor menjen egy távolabbi szexshopba s vegyen ott személyesen.

Másrészt ha fából oldja meg csiszolta volna le, majd lakkozás. Jézus ha meg baj van odalent, azzal a házi orvos úgyse tud mit kezdeni...


Pár hete meg egy nő kiírta, hogy a pasija teraszon bagózik, de hidegbe lépcsőházat füstöli be... A szomszédjai visszavágtak zajongással...s még ők voltak felháborodva s költözést fontolgatták a zajongó szomszédok miatt....


Vannak érdekes és egyben érthetetlen emberek.

De ez a szint csak romlik s nem pedig javul.


23-N

2017. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

De a bennünk lévő feszültséget nem a másik ember oltogatásával kellene levezetni. Lehet pl. sportolni is.

Szomorú gyerekkoruk lehetett ezeknek az embereknek... :(((

2017. febr. 21. 17:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában pont olyanok, mint amilyenekkel a hétköznapi életben találkozol, maximum nem mutatják ki a valódi énjüket. Szóval szánalmasak, primitívek, frusztráltak. Persze, vannak normális arcok is.
2017. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem értelmezted 1#est.


S igen vannak, akik itt élik ki magukat.

Vannak azok is, akiknek kuss a nevük az életben s itt fölényeskednek/élik ki saját fájdalmaikat másokon.

Ilyen van online játékokon is sok.


De vannak szimplán ostoba emberek, akik a kérdésre nem válaszolva csak a helyes írásba kötnek bele egy leoltó mondattal. Előbb is találkoztam ilyennel.

Én pl válaszolok s a legvégén megjegyzem, hogy legalább csak a kérdést írja jól. Néha alig lehet kiolvasni mi a manót ír a kérdező.


Az emberek zöme kekecledni jár ide, s vannak akik őszintén s rendesen leírják a kérdésre a választ. Pl ha véleményt kérnek hozzá szoktam fűzni, hogy "szerintem".

De pl ha szakmai dolog akár rajz, az már más, hogy nekem nem tetszrnek bizonyos stílusok, de pl ha alapvető hibája van, mondjuk arány gondok abba tudok tippeket mondani, hogy javítsa ki stb.


Persze vannak olyan véleményt kérők, akik megszokták "igen ez szép" dumákat, s ha mersz neki szólni mit tudna javítani még te vagy a sz@r.

XD


Mindenki más, más gondolkodás,személyiség, más múlt/jelen/jövő, ami befolyásolja az emberek érzelmi reakcióit s a saját módján reagálnak dolgokra.

2017. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod nem mindenkinek az a normális, hogy elmegy mondjuk egy haverral s kibeszélik vagy kitombolja magát valami hobbival.

Manapság a sporthoz egyre kevesebben nyúlnak hozzá. Haza mennek hullán s egyszerűbb hátra dőlve írásban beszólni.

Én mondjuk kádba hátra dőlve szeretek olvasgatni, irogatni.

De olykor rajzolgatok, vagy agyalok online játékon s jegyzetelek, számolgatok mi a praktikusabb haszon szerzés.

A kockulás is egy kikapcsolás csak nem mindegy ki hogyan.


Amitől a gyomrom fordul fel olykor az az amikor pár kisgyereknek anyuci-apuci annyi pénzt ad, hogy nem tud mit vele kezdeni s feldobja játékra... Ismerek is olyanokat, akik lakásra való pénzeket mozgattak fel és pofátlanok, undorítóak, lekezelőek másokkal csak azért, mert pénzen ülnek.^^

Ha meg vissza szólsz letilt, mert fáj nekik az igazság xD (pénz nélkül semmire se vitte volna)


Olyan sok érdekes emberrel találkoztam valóságban s neten is, hogy regényt tudnék írni. Szval most kiszállok ><

2017. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!