Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lelkületű emberek...

Milyen lelkületű emberek írnak ide?

Figyelt kérdés
Néha komolyan elgondolkodom ezen. Pár kérdésnél az elmúlt napban olyanokat olvastam, hogy a kérdező jobb lett volna ha meg se születik, és ehhez hasonló undorító megjegyzések. Kiforgatják a többiek szavait, és azáltal szidják. Mire jó ez? Mi bajotok?
2017. febr. 21. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Mindenki huje.
2017. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jó. Jó. Valamilyen szinten igazatok van.

Viszont azt nem értem hogy mer olyat leírni valaki a másikra hogy miért szült meg téged a ... anyád. Tovább nem írnám. Olyan szavakat használva amiket én eddig így nem olvastam. Pedig nem vagyok szent se fiatal már. Ehhez hasonló embereket régen tanyán láttam káromkodni, paraszt embereket de nem egymással hanem maguknak mormolták. De it?? Mire fel?

2017. febr. 21. 18:42
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
"hogy miért szült meg téged a ... anyád" na pont ezért mert akit az anyuka a punciból présel ki annak az agya sérül ezért is jobb a császár megoldás, én ezért mondom mindenkinek hogy kár volt hogy anyád megszült
2017. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mert ez az internet sötét oldala, hogy az emberek többsége úgy áll hozzá, hogy mindenki mindent megtehet "odafent" arc nélkül, büntetlenül.

Amióta a neten "meg lehet nyilvánulni", azóta megy ez. Vagyis elég régóta már.

De van rosszabb is, nézz csak meg egy 444.hu-s cikket, vagy a Blikk, Bors facebook-oldalait, ott nincs moderálás, egyenesen katasztrófális a helyzet.

2017. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!