Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon sürgős kérdés! Hogyan...

Nagyon sürgős kérdés! Hogyan találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem Justint❤ a legnagyobb Belieber vagyok kb mindent tudok rola a nap 24 orajaban ra gondolok❤ az agyam Justin Bieberrel van kitapetazva mar 8 eve. Szamomra o a tokeletes fiu ugy ahogy van nem tudok mast ugy szeretni mont ot..hidjetel el probaltam :( :/ es nem erdekelnek a hulye utalkozo kommentek azert irom ki a kerdest mert kezdek belebetegednj hogy nem lathatom eloben az en kis muffinomat? Valakonek valami ötlet? Koncertre jelenleg nincs penzem szoval mas megoldas kell. Egyszer gondolkoztam azon hogy elrabolom es fogva tartom a szobamban. 😊 csak sajnos az illegális....😞 pedig soha soha nem engedbem el a kis cukorbogyom 😍😍 legyszi segitsetek nagyon szeretnek vele találkozniii nekem egy ilyen nap tobbet jelentene szinte barminel...😍

2017. febr. 21. 20:12
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Te kiscsaj.. Te ennyire sötét vagy, vagy ez kamu?!
2017. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg kamu.
2017. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%

Na figyelj...😏😏😏😏

MENJ EL ORVOSHOZ!!!!!!!!!!! EZ NEM NORMÁLIS!!!!!!

Na, de most komolyra fordítva a szót...

1. Spórolj repjegyre.

2. Irány Kanada.

3. Addig Kanadában maradsz, ameddig nem lesz Justin bieber koncert.

4. Vegyél egy VIP jegyet a koncertjére.

5. Próbálj meg a közelébe kerülni.

6. Ha sikerül, akkor ne legyél túlságosan fanatikus. Próbálj meg nyugodt maradni, mintha nem is szeretnéd őt.

7. Viselkedj normálisan, esetleg ha tudod, hogy ő mit szeret, akkor csináld azt.

8. Ha úgy viselkedsz, ami neki bejön, akkor nyert ügyed van.

9. Nem árt ha angolul is tudsz.

Néhány tanács:

Beszéld perfektül az angolt

Tanulj meg helyesen írni,

És ne rabolj embert, mert annak mindenféleképpen lesz valami következménye. Az erőszak nem megoldás.

És ne adj neki ilyen beceneveket, mert a gyomrom kétszer felfordult

😏

És ha nem szeretné beléd az a hülye gyerek, akkor meg keress valaki olyat, aki normális.

És ha valamelyik tanácsom nem működne, akkor semmilyen felelősséget nem vállalok!😕

Üdvözlettel:


Egy Michael Jackson fan

2017. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszed észre hogy pont a hozzád hasonló elmebetegek miatt utálja mindenki a gyereket?
2017. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 xXAlexaXx válasza:
Én a legjobb barátnőmmel már elterveztem, hogy lelépünk Americába és én megkeresem Justint, a barátnőm meg az 1D-t. Ha gondolod, jöhetsz velünk.
2017. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Justin a koncertek utáni Mett&Greeteket lemondta, így koncertre elmenni nem a legjobb ötlet ha a közelébe akarsz kerülni. One Less Lonely Girlt se énekli már, ahonnan a közönségből választottak ki egy lànyt, Justin pedig szerenádot adott nekik.

Őszintén annyi esélyed van Justinnal együtt lenni mint amennyi esélye volt Justinnak a hírességre 1'000'000 az 1-hez. Justin a legtöbb barátnője vagy model, vagy ènekes. Vagy egy rocklegendát lánya. Szóval ha Justin felfigyel rád, úgy mint Palvin Barbira, akkor nyert ügyed van. Mert feltételezések szerint Justin csak azért nem jót össze Barbival mert Selenával volt. De sokan azt is mondtak hogy Barbi már töltött el egy éjszakát Justinnal. Fontos hogy tudj a nyelvén ugyanis gondolom ismered a stílusát meg mindent ami kell ahhoz hogy meglegyen az összhang. De ha esetleg lehet, akkor menj el egy buliba, ahol ott van Justin, és próbáld felkelteni a figyelmét, de legyél nyomulós. Akkor pedig egyszerű lesz.

Amúgy mennyi idős vagy? Ha megkerdezhetem? 😅 Amúgy én is Belieber vagyok! ❤ Egyszerűen meg örülök érte. Mindennap ot nézem. Ahol csak lehet. ❤😘❤❤😘😍💕❤💕😍❤

2017. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt akartam írni, hogy: Ne légyèl nyomulós! 😘
2017. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!