Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon sürgős kérdés! Hogyan...

Nagyon sürgős kérdés! Hogyan találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem Justint❤ a legnagyobb Belieber vagyok kb mindent tudok rola a nap 24 orajaban ra gondolok❤ az agyam Justin Bieberrel van kitapetazva mar 8 eve. Szamomra o a tokeletes fiu ugy ahogy van nem tudok mast ugy szeretni mont ot..hidjetel el probaltam :( :/ es nem erdekelnek a hulye utalkozo kommentek azert irom ki a kerdest mert kezdek belebetegednj hogy nem lathatom eloben az en kis muffinomat? Valakonek valami ötlet? Koncertre jelenleg nincs penzem szoval mas megoldas kell. Egyszer gondolkoztam azon hogy elrabolom es fogva tartom a szobamban. 😊 csak sajnos az illegális....😞 pedig soha soha nem engedbem el a kis cukorbogyom 😍😍 legyszi segitsetek nagyon szeretnek vele találkozniii nekem egy ilyen nap tobbet jelentene szinte barminel...😍

2017. febr. 21. 20:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
NEM KAMU!! --
2017. febr. 24. 10:49
 12/27 anonim ***** válasza:
Kicsit túlzásnak érzem a rajongásod és tuti, hogy pár év múlva ki fogod nőni.... Nem tudom hány éves vagy, de gondolom bőven sulis. Ha addig még létezni fog a médiában ez a gyerek, akkor ajánlom, hogy menj el újságírónak, akkor esetleg találkozhatsz vele... De addigra már valószínűleg se ő, se a te nagy rajongásod se lesz sehol :D
2017. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Uccsi: nem vagyok mar sulis 8 eve odavagyok erte nem hiszem hogy valaha kinövöm ;) de azért köszi a tippet viszont nem szeretnék ujsagiro lenni Jay muffin utalja oket...mondjuk megertem szegenyt miert :( deeee szeptemberben kanadaba lesz koncertje en pedig osszel kanadaban leszek 😄 szurkoljatok dragaim 😘😘
2017. febr. 27. 21:34
 14/27 anonim ***** válasza:
87%

Hány éves vagy, így kellett volna kérdezni.

Az írásodtól meg a hányinger kerülget. Nem vagyunk a drágáid, se "uccsid". Mondjuk, ez az írásképtelenség csak az én Achilles sarkam.

Justin hamar a süllyesztőbe kerül, csak az ilyen mániákus rajongók, mint te, tartják fennt. Tehetségtelen nyálgép.

16/L

2017. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ne kritizald Jussyt -.- szerintrm meg inkabb neked nincd izlesed...
2017. febr. 28. 03:22
 16/27 anonim ***** válasza:

Jól van na. :D

Nincs ízlésem? Azt se tudod, hogy miket/kiket szeretek!

Nekem nem tetszik, mert én nyávogásnak érzem, de gondolom te nem.

De komolyan: hány éves vagy? XD

16/L

2017. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Hat nem mert gyonyoru hangja van 😍 a LEGgyonyorubb es en imadom 😊😍😍❤ mellesleg ma van a 23. Szülinapja hihetetlen hogy igy felnőtt mintha csak tegnap lett volna a kis cuki 15 eves gombahaju Justin akibe beleszerettem *__* most meg mar 23 lesz el sem hiszem ^^ ha visszagondolok a sok emlékre bekönnyezem :') tudom nem vagytok erre kiváncsiak de nem erdekel 😄😂😂😂 #happybirthdaymylittlevanillamuffin 💖💖💋💋💋
2017. márc. 1. 13:44
 18/27 anonim ***** válasza:

Felugrott a vércukrom ettől az utolsó hozzászólástól.

Ismered mint embert? Nem. Csak azt az oldalát látod amit akarja, hogy az emberek lássanak.

2017. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
*uzi. Bloeá....
2017. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ember, szakadok!!! :D A leggyönyörűbb énekhang, ez még viccnek is borzasztó. Nem hogy jó hangja, de semmilyen hangja nincs, a macskám szebben énekel. Te vagy valami komolyan képzett troll vagy vagy súlyos orvosi eset. A tényleg tehetséges előadókért miért nem rajong senki ennyire? Ja, mert azoknak normális a közönsége is. :D
2017. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!