Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz 36 órán ketesztül nem...

Gáz 36 órán ketesztül nem fürdeni?

Figyelt kérdés

Pénteken megyek "ottalvós" versenyre, és szombaton este fele érek haza. Nem szeretek ilyen helyeken fürdeni, ezért úgy gondoltam, hogy reggel lefürdök, és utána szombat este. Persze közben használnék parfümöt/dezodort.

F


2017. márc. 6. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ősszel el szoktam menni sátras táborba egy, jobb esetben két hétre. Melegvíz nincs, viszek nedves törlőt. Nem halok bele.

De télen itthon sem fürdök minden nap, hisz ilyenkor alig izzadok.

2017. márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálam előfordul néha,hogy kimarad egy nap,de ha nagy dolog volt,úgy sosem feküdné be az ágyba,hogy koszos vagyok odalent.


Engem leginkább ez zavar.

2017. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én télen van amikor két naponta fürdök, mert nincs értelme,nem izzadok, használok törlőkendőt meg deót persze. amikor meg megvan akkor naponta fürdök persze ez természetes.

nyáron meg legtöbbször azért mert izzadós vagyok van amikor kétszer is letusolok.

ja és ha pasim van akkor meg sokszor napi háromszor is tusolás van :D

amúgy a bőrnek sem tesz jót a sok fürdés, áztatás. de mindenki maga dönti el, hogy szeretné, sztem a 3nap fürdés nélkül az csak mondjuk extrém helyzetben megengedett, az egy hét fürdés nélkül meg ultragáz :D

2017. márc. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!