Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy van valakim? NORMÁLIS VÁLASZOKAT!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok.a barátom 23.Németországban dolgozik,de nem odavalósi csak oda ment ki dolgozni.én meg itthon vagyok.jövőre kezdem az egyetemet.még márciusba ismerkedtünk meg.de aztán áprilisba kiment németekhez és nem is birtunk találkozni.akkor abba is hagytuk egy darabig a beszélgetést.aztán július óta beszélgetünk,hazajött 2 hétre és találkoztunk.aztán megint visszament és majd csak decemberbe jön haza.azóta valahogy közelebb kerültünk egymáshoz,mondhatnám úgy is hogy összejöttünk,már júliusba is nagyon vonzódtunk egymáshoz.szeptember óta vagyunk "együtt" és nem tudom elmondani anyámnak.hogy kezdjek hozzá?köztudott hogy vele ilyesmit nehezen lehet megbeszélni.valami ötlet?
2013. nov. 1. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia Anyu. Van barátom, majd decemberben találkoztok.
2013. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen könnyű lenne :)
2013. nov. 1. 21:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig én is csak azt tudnám mondani, mint amit az #1 válaszoló. Szerintem az egyenes út a legjobb ilyenkor.

Ugyanakkor miért ne lehetne ez, mi az a dolog ami miatt valami csavarosabb dolgot szeretnél?

2013. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom az olyanokat, akiknek 18 évesen, felnőtten attól kell félni, hogy vajon az anyuci mit szól, hogy a felnőtt lányának barátja van.

Normális anya-lánya kapcsolatnál ezt simán el lehet mondani.

2013. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem szeretnék csavarosabb dolgot,sőt inkább egyszerűt.de egyszerűen nem jön ki a számon hogy hali,van barátom.igazából a reakciójától félek.
2013. nov. 1. 21:55
 6/13 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, mégis mitől félsz? :D Másrészről pedig ez egy olyan dolog, amin ígyis-úgyis túl kell esni, szóval csak bátorság és mondd meg neki.
2013. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ja..igy vagyok vele én is hogy előbb utóbb...
2013. nov. 1. 21:58
 8/13 anonim ***** válasza:

-Anyu,van nekem barátom?

-Nincs.

-DE!

2013. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hehe,ez jó :))
2013. nov. 1. 22:05
 10/13 anonim ***** válasza:
hallod muter szülni fogok.
2013. nov. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!