Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha most jött rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha most jött rám, hogy hiányzik a volt párom miközben van már valakim?

Figyelt kérdés

Szakítottam vele pár hónappal ezelőtt, mert nagyon sok mindenben rossz volt a hozzáállása, imádott, de rosszul hitt dolgokat. Megtetszett nekem valaki más, és akkor szakítottam vele. Rájött a hibáira, utólag mindenben igazat adott, nagyon kiborul, de elfogadta a döntésemet. Rá 1 hónapra összejöttem a másik sráccal, akivel 4 hónaja együtt vagyok, edidg minden tökéletes volt, szeretjük egymást, és fogalmam sincs honnan vagy miért, de napok óta rámtört, hogy iszonyatosan hiányzik a volt párom, állandóan rá gondolok.

Ez baj, vagy normális? 3 évig voltunk együtt az előzővel.

23/L


2016. ápr. 21. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menny vissza hozza vagy csald meg valamelyiket. Ne aggodj nem fognak meglepodni.
2016. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez baj, mert egyik kapcsolatból a másikba ugrottál, miközben az előzőt nem zártad le, most pedig kétségbe vagy esve, mert ezt érzed.


Semmi baj, zárd le a múltat, ne foglalkozz vele és élvezd az életet a jelenben, a mostani pároddal.

2016. ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Időnként minden ember hoz elhibázott döntéseket.

Ez teljesen normális.

2016. ápr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mérlegelj! Most jó, vele valamiért szét mentetek, ha,visszamész hozzà megint lehet , hogy pàr hétig honapig megjàtsza a jó fiút aztàn vége de a mostani nem fogad vissza...Szakits ezzel de ne menj vissza az exhez...Bàrmit teszel korrektűl tedd. Sajàt tapasztalat volt egy làny 11hónap utàn elhagytam jött egy màsik làny minden okés volt csak fiatal volt és nem kaptam meg tőle azt amit az extől aki ràadàsul 3utcànyira lakott még barátnőm 125km re( hétközben,) vissza mentem az exhez pàr év múlva csúf módon ott hagyott. Még a kislàny pàr hónap múlva összejött egy sràccal es most lessz az esküvő ....Màsik kapcsolatban làny szakìtàs utàn feltörte a facem az új lànynak hazudott ....tetszett ahogy küzd értem vissza engedtem magamhoz....pàr hónap múlva megtámadtak az új pasijàval...
2016. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy, csak azt jelenti. Ugrálsz ide-oda, magad sem tudod mit akarsz, miközben 2 embert is megbántasz, kihasználsz. Önző viselkedés.

27N

2016. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!