Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek pocsékabbak a női...

Szerintetek pocsékabbak a női sofőrök? Vagy csak én látom úgy. Meg győthettek az ellenkezőjéről.

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 12. 21:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon nem YouTube-os videókról kéne megítélni... ide direkt az ilyen videókat teszik fel. Egy nő is lehet jó sofőr, ez nem ezen múlik!
2017. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Most mi van? Be linkelsz egy videót és rögtön általánosítasz? Rengeteg ügyetlen pasi sofőr is van. Mutass olyant, garantáltan találsz bőven.


Itt pl. egy pasi parkol: https://www.youtube.com/watch?v=6Z8kUV--ddU

2017. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

A vezetési képességeknek semmi köze a nemhez. A nők nem rosszabbak, csak őket többet cikizik, ennyi.

Gondolj bele: kábé a nők között is annyi béna sofőr van, mint a férfiak között. De ha látsz egy férfi sofőrt bénázni, azt gondolod, hogy ő személy szerint béna (esetleg azt, hogy férfi létére béna, ő a kivétel). De ha nő bénázik, akkor egyből az van, hogy na, azért béna, MERT nő (vagyis nem kivételként gondolsz rá, hanem pont, hogy átlagosként). Vagyis megerősít az élmény abban, hogy a nők bénák, alátámasztja a feltevésedet. Míg egy rossz férfisofőr miatt sosem fogod azt gondolni, hogy a férfi sofőrök bénák. Pedig...

2017. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az eddigi válaszolóknak. Ez egy olyan tévhit mint az hogy a szőke nők buták.
2017. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Sorry a linkért, akkor tapasztalat: jönne ki az utcából a csaj, lassítok, intek neki baszik kijönni, majd utánnam jön ki mikor már orrba szájba jönnek, ez rengetegszer előfordult, és nők voltak. A multkor egy fő uton annyira belemerült a mobilos traccspartiba egy csaj, hogy kb 15-el ment. De lehet csak én jártam így. Nem vita téma
2017. márc. 12. 22:17
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
A válaszaink alapján ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy nincsenek béna női sofőrök! Csak azt,hogy nem kell mindig a nőket támadni, mert bizony a férfiak is tudnak bénázni. A telefonjukat pedig a férfiak is simán nyomják vezetés közben, és még mindig jobb hogy lassan megy, mint gyorsan, mert akkor vannak a szép kis autóbalesetek... Egyébként ezt büntetik is!
2017. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Ez igaz. A gyorshajtás a palik jellemzői
2017. márc. 12. 22:25
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Meg a nagy kedvencem a pasik részéről a drift... Nincs is attól jobb, ha az úton jobbra-balra tekergeti a kormányt, meg nyomják a gázt... Ezeket nagyon büntetni kéne, mert elég sok balesetet okoznak!

De mit várunk, ha pl.30 a megengedett sebesség, és 80-al mennek...

2017. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Főleg a D-s németekre jellemző, hogy ámokfutnak. Mit nekik az a "kis" bünti kifizetése.
2017. márc. 12. 22:29
 10/30 A kérdező kommentje:
Lécci irjátok mellé, hogy nő v férfi. Köszi. Szerintem a nők sokkal megfontoltabbak, tán néha túlságosan is, vigyáznak nagyon testi épségükre(gyerek nevelés stb miatt) ezért talithattam húsz éve az utakon, nekem fura dolgaikkal.
2017. márc. 12. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!