Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek pocsékabbak a női...

Szerintetek pocsékabbak a női sofőrök? Vagy csak én látom úgy. Meg győthettek az ellenkezőjéről.

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 12. 21:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Általánosságban semmivel nem rosszabak, mint a férfiak. Ha pozitív példát ne ragadjunk ki, akkor negatívat se.
2017. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
56%
Ja, korom és nemem kimaradt. 33 éves férfi vagyok. Több, mint 2 millió km van a lábamban ebből kb 1 milliót női váltóval nyomtam le.
2017. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
De aki azt irta, hogy a pasik a jobbak élöl nullát kaptak, aki a nök pártját fogták 100-at
2017. márc. 13. 19:41
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Szeretném megelőzni az esztelen lepontozást: ismételten írom, amit írtam NEM VÉLEMÉNY, HANEM TÉNY. A feministák jórészt tényekkel mennek szembe, amikor azt állítják, hogy a férfiasság-nőiesség nem több, mint társadalmi neveltetés kérdése és minden nemi szerep megváltoztatható. Nem változtatható minden meg. Bármit teszünk, a gyerekszülés mindig is a nőké, a versengés, a tesztoszteron mindig is a férfiaké marad. Ez a hormon szüli a versenyszellemet és az ennek kibontakoztatásához szükséges fizikai képességeket. NEM vitatéma, hogy ki vezet jobban, ki parkol jobban, ki tudja ügyesebben megérteni a baba érzéseit. Ezek evolúciós adottságok. És se a nő attól, hogy rosszabbul vezet, se a férfi attól, hogy nem tud a testéből csecsemőt táplálni, nem lesz kevesebb.
2017. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
46%

Nézzük csak be Evolúció bácsi vegykonyhájába. Ezeket a tényeket akkor látjuk tisztán, ha visszamegyünk az őskorba. A férfiak vadásztak, a nők gyűjtögettek. A férfiaknak létszükséglet volt a sebesség helyes felmérése. Anélkül, hogy erre egyetlen másodpercet, vagy gondolatot pazaroltak volna, látták, hova kell lőni, hogy X sebességgel haladó nyílvessző találkozzon Y sebességgel haladó prédával. És ez nem csak a sebesség helyes felmérése, hanem előrelátás is!

A minap egy Audi akart balra fordulni. Zöldet kapott, elindult. Mivel az úttal párhuzamos gyalogátkelőn is zöldet mutatott a lámpa, számomra egyértelmű volt, hogy a járdán közeledő biciklista átsuhan, tehát az Audinak meg kell állnia. Én a harmadik voltam a sorban, előttem egy hölgy vezette a Fiestáját. Bele az Audiba! Megjegyeztem a dolgot a mellettem ülő feleségemnek, kiderült, hogy ő sem vette figyelembe a biciklist. Talán nem véletlen, hogy olyan kevés igazán jó női sakkozó van.

Természetesen ezek a tények nem vonatkoznak törvényszerűen mindenkire. A pasik között is vannak nőiesebb tulajdonságokkal felruházottak, és a csajok között is vannak a férfiakat megszégyenítő sofőrök, vagy épületstatikusok.

2017. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
80%

Jó ez a kérdés, tetszik.


Én még azt is meg szeretném kérdezni, hogy szerintetek a nők tényleg butábbak a férfiaknál? És ha igen, akkor mért kell nekik egyáltalán iskolába járniuk?

És a férfiak tényleg genetikailag képtelenek a saját gyerekük felnevelésére?

2017. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
26%
#23: A GYK-ra több nő jár mint férfi. A nők sokkal jobban magukra veszik már a legkisebb megszólást is. Ráadásul kevesebb nőnek van humorérzéke mint férfinak (meg lehet nézni hogy ha valami poént beírsz a közlekedéshez ott jobban értékelik mert azt a rovatot több férfi nézi). Ez mindent elmond a pontozásokról. Ezt most attól függetlenül írtam hogy melyik nem a jobb sofőr. Mert vannak nőkben és férfiakban is jó és rossz sofőrök. Én megmaradnék ennél a diplomatikus válasznál.
2017. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Miquel mint mindig faxán leírta a fankót!!! Totál egyet értek. 26# senki nem nondta itt, hogy butábbak a nők, csupán máshogy gondolkodik a két nem. Ennyi.
2017. márc. 14. 05:49
 29/30 anonim ***** válasza:
Jajj, anyám! 26-os vagyok. Irónia volt, és arra céloztam volna, hogy a kérdésed egy csöppet idejétmúlt. Mindegy, nem érdekes, ahogy az egyik előttem szóló írta, a nőknek amúgy sincs humorérzékük...
2017. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 veterán vas ***** válasza:

Akár hiszed, akár nem, a női vezetők semmivel sem rosszabbak mint a férfiak. Annyi a különbség, hogy bizonyos szituációkat, másként látnak, és bizonyos szituációkat másként élnek meg.

Különben gondolj amit akarsz, én biztos nem foglak meggyőzni az ellenkezőjéről.

Ugyan minek? ;)

2017. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!