Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek pocsékabbak a női...

Szerintetek pocsékabbak a női sofőrök? Vagy csak én látom úgy. Meg győthettek az ellenkezőjéről.

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 12. 21:46
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Tegnap pesti rokon csaj hív bömbölve, hogy eltévedt a 15kerben, oda kellett mennem, hogy kövessen. 10éve van jogsija.
2017. márc. 12. 22:58
 12/30 A kérdező kommentje:
Picit úgy érzem, hogy az emancipátiótól le van maradva az emulizió.
2017. márc. 12. 23:03
 13/30 anonim ***** válasza:

Azért nem teljesen alaptalanok a közhelyek

A legtöbb férfi számára az autó a félig-meddig tudatos fallikus szimbólumok egyikének számít, és ennélfogva a vezetési stílus náluk többnyire a személyiségük egyik tudatos kifejezőeszköze, egy alkalom, ahol megvillanthatják a klasszikus férfi erényeiket, és megmutathatják, mennyire határozottak, macsók, bevállalósak vagy megbízhatók.

Míg a legtöbb nő számára az A pontból B pontba való eljutást jelenti.

Ebből fakad, hogy ha egy férfi bénázik, az ciki rá nézve, mert férfiatlan, míg ha egy nő bénázik, az azért van, mert nő, azaz mert ez csak egy kvalitása a sok közül, amitől nem lesz se nőiesebb, se nőietlenebb. Míg ha ugyanezt végigzongorázod a konyhaművészettel kapcsolatban, ugyanezt a végeredményt kapod pepitában.


Nem az alap klisé a hamis, csak ha túl komolyan vesszük, az nem jó.

2017. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Evolució
2017. márc. 12. 23:11
 15/30 anonim ***** válasza:
24%
Jó sok csaj neked ugrott:)))) tiszteld a hölgyeket, jól vezetnek háztartást, minket is remekül vezetnek, de kocsit? Hmmmmmm.... Ennek is megvan az oka, rosszabb a térlátásuk, ez biologia, nem tehetnek róla, és a védelmező ösztön tehet még erről, egy nő elengedhetetlen egy bébi felneveléséhez, míg egy pali nem félti túl magát, ezért totojáznak a hölgyek túl sokat. Van kivétel, de ritka.
2017. márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikailag jobbak, a közúti balesetek javát férfiak okozzák, mert gyakran merészebbek és figyelmetlenebbek.
2017. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
30%
Inkább az van hogy a nők lehetnek a baleset kiindulópontjai. Meglátsz egy jó nőt miközben vezetsz és rá figyelsz nem az útra. Olyankor jobb lelassítani vagy megállni és úgy bámészkodni.
2017. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Én tanúja voltam egyszer egy ilyen szitunak. Egy csávó fügyülgetett 2 csajnak és annyira nem figyelt hogy belement az előtte lévőbe.
2017. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Tavaly kezdtem kamionozni, és egy 25 éves csaj mellé tettek 2 hétre betanulni. Kegyetlen jól vitte a kamiont, olyan helyekre betolta egymentben, hogy csak pislogtam. Amúgy ottvan Pusztai Adrienn, ő is kamionos, és rohadt jól vezet, sok férfi kamionos tanulhatna tőle. Mielőtt kamionra ültem, Nyugat-Európából hordtuk be az autókat Romániába, ott is egy csaj volt a váltóm, ő is remekül vezetett. Viszont ismerek ellenpéldát is, de nem kell általánosítani.
2017. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint s nők a jobb sofőrök. Ez derült itt ki. Mert aki szerint a pasik azok nullát kaptak. Álltalánosságban kérdeztem, nem egy pár pédát kiragadva.
2017. márc. 13. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!