Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kezelnétek a dolgot?

Hogy kezelnétek a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki molett kicsit, nem túlzottan, de az. A legtöbb haverom, kollegám, baráom ismerősöm mindig szapulja az ilyen nőket, nekem kicsit mindig is bejött ha valaki husibb kicsit, de eddig még nem volt ilyen barátnőm. Szép arca van, és a kisugárzása meg úgy egy az egyben bejön. Viszont tartok attól hogy az én közegemben hogy fogják fogadni vagy épp nekem mit fognak mondani...tudom ne érdekeljen más véleménye, nem is ez alapján fogom eldönteni szeretnék e vele lenni...inkább az érdekel hogy kezeljem ezt? vagy volt már valaki hasonló helyzetben?

Olyan véleényt nem kérej, hogy akkor ne foglalkozzak ilyen emberekkel meg stb. nem tudok minden ilyet kizárni és sajnos legtöbb ismerősöm így vélekedik a molett csajokról...

Szóval köszi előre is az értelmes válaszokat.



2017. márc. 16. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha neked szimpatikus, a barátaid is el fogják fogadni. Dumálni bármit lehet, de ha egy kedves személyiségű lányról van szó, simán be tud illeszkedni, megkedvelteti magát.
2017. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze, csak mikor állandóan azt hallom hogy milyen megjegyzéseket tesznek az ilyen csajokra akkor eszembe jut hogy rá mit fognak mondani vagy gondolni...tudom hülyeség ezen agyalni, nekem kell tetszenie nem másnak...:D
2017. márc. 16. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Végülis a boldogságod múlik rajta! :) ha szimpatikus, ne törödj mással
2017. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!