Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan kezelnétek ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek ezt a dolgot? Tudom nem igazán illik bele ebbe a kategóriába és elég furcsa a kérdés is.

Figyelt kérdés

Elég sokszor előfordul, hogy kapok perverz beszólásokat ismeretlen emberektől vagy ismerősöktől, nem hiszem el hogy látják rajtam hogy meleg vagyok :(

Azzal viccelődnek hogy megdugnának vagy hogy elkapnák a testemet, és néha annyira kiakaszt. Az a gond hogy nagyon félénk,érzékeny srác vagyok és nem tudok visszavágni. Nem szeretem, hogy ugy gondolnak rám mint egy sexkellékre, ez annyira kiakaszt. Nem igazán tudom megvédeni magam, az alkatom is olyan gyerekes amiatt meg nem vesznek komolyan, viccesnek találják az egéssz dolgot, de nem tudok visszavágni. Ti mit tennétek a helyemben? Kezd elegem lenni a dologból olyan is volt hogy elkezdtek tapizni, de ha nem tudom megvédeni magam mit tegyek ha látják bennem az áldozatot? Tudom jó lenne valaki aki mellettem van de odáig még nem jutottam el. Akkor meg jobban rámszálnának ha tudnák biztosra, de igy is megérzik. Ha valaki néz már akkor is az jár a fejembe vajon mire gondol. Ti mit tennétek a helyemben? Probáltam viccesen is felfogni a dolgot de nem megy...


2016. jan. 9. 00:20
 1/3 Agnija válasza:
100%
Állj ki magadért. Ne próbáld takarni azt aki és ami vagy, de egy csípős visszavágással lerendezheted az ügyet. Mármint nem teljesen, de az a lényeg hogy jól érezd magad a bőrödben, légy magabiztos. Ha megvan a kiállásod, ők is másképp fognak hozzádállni.
2016. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad. Légy erős. Nekem is voltak ijenek bàr igaz hogy nekem elég nagy szàm van. Nemtudom hogy mit tanàcsoljak.... talàn nemkéne velük törődni. Had mondjàk... ha én esetleg melletted lennék akkor bisztos hogy békén hagynànak... elküldeném őket úgy hogy észre sem vennék... : ) : ) lehet ez nem a legjobb tanàcs.. bisztos fogsz ennél értelmessebeket is kapni...: ) mégegyszer csak annyit tudok mondani hogy kitartàs... : ) : )
2016. jan. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Viccel ütném el. Úgy kell visszaválaszolni hogy mindenki nevessen. Ez a titka mindennek. Amig nem tudsz sértődés nélkül válaszolni, amig mindent magadra veszel, addig folytatni fogják. És ez csak játék. Én is játszottam ilyet, 10 perc múlva nem is emlékszem arra, amin esetleg te napogik rágódsz.
2016. jan. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!