Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálnak az emberek?

Miért utálnak az emberek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kilógok a "normális" emberek közül. Csendes, visszahúzódó lány vagyok. Próbáltam már emberi kapcsolatokat teremteni, de nem sikerült. Egy idő után elpártolnak tőlem. Pedig én általában igyekszem másoknak segíteni, de mégsem vagyok elég jó senkinek. Még nekem a családomon kívül még egy ember se mondta hogy szeretne. Olyan rossz látni hogy másoknak milyen sikeres az életük, én meg depressziós vagyok, mert soha nem jön össze semmi, és a legszívesebben már nem is élnék. L/26
2017. márc. 18. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez kevés info, írj még konkrét példákat, vagy akármit.
2017. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak azért van mert túlságosan igyekszel a sikeres kapcsolatok megtartására. Általában az emberek azt szeretik, amikor a másik természetes, laza, például nézd azt hogy te mit szeretsz egy emberben, mikor érzed úgy hogy igazán jó barátod lenne, s kezdj el te is úgy viselkedni. Amikor találkozol egy olyan személlyel akivel egy az ízlésetek, hasonló az érdeklődési körötök vagy egyszerűen csak jól kijösztök egymással, már nem kell túl sokat agyalnotok azon hogy hogyan tovább. Vedd lazán, hagyd abba a keresést és hadd hogy más találjon rád ne te rá.


Egyébként meg, attól hogy az emberek nem figyelnek fel rád különösen, nem jelenti azt hogy utálnak. A mai rohanó világban mindenki elvan a maga dolgávan, kevés ember törődik még azokkal akiket nem ismer még rendesen. Ha eléred azt, hogy valaki megismerjen téged úgy ahogy te is őt, meglátod hogy sokkal jobban felfigyel majd rád, mikor az élete részévé válsz (: remélem segíteni tudtam, minden jót!

2017. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Interneten is lehet ismerkedni. Tematikusan van a legtöbb értelme.
2017. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!