Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kérdez és szól bele a...

Miért kérdez és szól bele a magánéletembe?

Figyelt kérdés
Szóval,van egy ismerősöm,akivel találkozok valahol állandóan belekérdez a magánéletembe.Pénzemről,meg minden olyan dologról kérdez,amihez lényegében semmi köze nincsen.Természetesen általában nem válaszolok ezekre a kérdésekre,de ha mégis egy apró ki információ a birtokába jut,akkor elkezd kioktatni,hogy mit hogyan kéne az életemben csinálnom.Aztán ismerősöktől hallom vissza,hogy nekik is csámcsogott róla egy sort.Meg rokonoknál ismerősöknél rákérdez,hogy mit tud erről meg erről....Szóval a hátam mögött.Szerintem nem csak velem,hanem másokkal is megcsinálja,de fogalmam nincsen,hogy mit lehetne kezdeni vele.Hogyan kezelhető az ilyen helyzet? Mit lehet vele csinálni?

2017. márc. 22. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Várni kell 50 évet és kiültetni a kapuba, s nem kell majd térfigyelő kamerát felszerelni....
2017. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először mondd neki kedvesen, hogy bocs de a magánéleted nem akarod megbeszélni.
2017. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az ilyen stílusú emberekkel csak az időjárásról vagyok hajlandó beszélgetni. Valahogy így zajlik:

- Te egészen pontosan mivel is foglalkozol és mennyit keresel?

- Óh, alig vártam már ezt a szép napsütést! Te mit szólsz a hajnali hűvösökhöZ?

2017. márc. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!