Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti haragudnátok ezért?

Ti haragudnátok ezért?

Figyelt kérdés

A párommal 7éve vagyunk együtt. Azóta nem igazán voltam szórakozzni,főlleg nélkűle. Most elhívot az egyik kollégám,hogy menjünk el bulizni. Bele egyeztem,mert párom kint van külföldön ìgy amúgy is unatkozzom sokszor hétvégén. Megkérdeztem párom,hogy baj lenne e neki?azt írta :te tudod,nekem mindegy...

ismerem a párom tuti megharagszik. Te elmennél?


2017. márc. 22. 19:40
 1/6 anonim válasza:
biztos nem haragudnék meg :D
2017. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy haragudnék. Én magányosan, megvetett külföldiként húzom az igát, hogy megalapozzam a jövőnket, a csajom meg eközben a férfi kollégájával bulikázik, isznak, tácolnak, kicsit alákavar a srác, még többet isznak, hazaviszi... mi rossz van ebben. ^^
2017. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem haragudnék.

Aki nem bízik a párjában, az ne járjon/éljen vele. Aki senkiben sem bízik, az meg ne akarjon párkapcsolatot.

2017. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2

A munkatársam nő,ahogy én is...

2017. márc. 22. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:

" párommal 7éve vagyunk együtt. Azóta nem igazán voltam szórakozzni,főleg nélkűle"


- Én már ezt sem értem, miért nem.. Pedig 5 és fél éve vagyok kapcsolatban,de szerintem nem ez a jó kapcsolat titka..

26N

2017. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A szórakozást bulizásra értettem. Egyébként szoktunk menni ide oda,de azt sem bánjuk ha csak összebújva megnézzünk otthon egy filmet.
2017. márc. 23. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!