Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve együtt vagyok vele. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve együtt vagyok vele. Ti haragudnátok ezért? L

Figyelt kérdés

Kiderült,hogy a kapcsolatunk elején egy másik lánnyal is flörtölt. Olyan szomorú vagyok most ezért. Még az elején mind a kettőnkkel beszélt. A másik lány is tetszett neki azt mondta utólag is. De akkor nem értem miért velem van? miért nem a másikkal ha úgyis olyan jóban voltak?

Bár már régen történt nekem új, nem tudom mit csináljak,túlgonodolok mindent lehet nem is kellene vele lennem.Szerintetek? Mi a véleményetek erről?


2016. jan. 25. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már ne foglalkozz vele, régen volt, és koncenrálj a jelenre valami oka volt hogy végül veled lett együtt és van is! Ha az elején volt akkor szerintem ne reagáld túl. Bár nem értem hogy miért jött ez 2 év után fel?!
2016. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen komoly volt a flört? Milyen komoly volt a kapcsolat?

Valószínűleg azért veled van, és nem vele, mert beléd lett szerelmes.

2016. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
megvan az oka amiért téged választott.
2016. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Úgy,hogy én most tudtam meg.

A flört játékos volt.

2016. jan. 25. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor indul egy kapcsolat még nem tudhatod, hogy mi lesz belőle.


Egyszer megismertem egy lányt, de nem volt tipikusan az esetem, egy másik lánynak csaptam a szelet, aki gyönyörű volt. Aztán mire észbe kaptam beleszerettem abba a frissen megismert lányba, és 5 évet voltunk együtt. Ne foglalkozz vele, hogy miért téged választott, veled van, és nem a másikkal.

2016. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2016. jan. 25. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt engedd el. Inkabb orulj, hogy te voltal a megnyerobb lany!
2016. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem haragudnék ezért, de talán mert magamból indulok ki, ugyanis nem vagyok egy gyorsan szerelembe esős típus. Úgyhogy amíg nem alakul ki a kötődés valaki felé, simán beleférne, hogy többfelé ismerkedjek, elkötelezettség nélkül persze.
2016. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenki ezt csinálja, mikor még nem dől el, hogy akkor ki mellett akar tartósan lecövekelni.
2016. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még hogy flörtölt... Az enyém is úgy jött velem össze, volt pár nőszemély akit fel akart szedni volna, de velem jött össze végül. De ami zavar, hogy az ex ott volt a képben! Utólag jöttem rá, hogy az hogy olyan gyorsan engem felvállalt DE CSAK névlegesen, mert képet rólunk mindig elfelejtette valahogy kitenni... azért hogy a csaj lássa van neki valakije, de sokat magyarázott nekem a csajról amikor itt voltak amikor ott... Leteremtettem, hogy engem nem érdekel a qva meg amit vele csináltal. Azóta nem beszél róla. 1 év után derültek ki a dolgok. Hát őszintén szólva sosem fogom elfelejteni, mert olyan arconcsapás volt. Hát tökre beképzeltem, hogy ő az elején engem szeretetből "szedett fel", mert én szerelmes voltam. Na ezt teszi a szerelem. Ezért jobb, ha nem vagyunk azok az elején ha a másik nem az. Pótléknak érzem magam ha a kapcsolat elejére gondolok és nagyon fájó. Sosem fogom elfelejteni. Valahol belül túl lépni sem igazán tudtam ezen a dolgon. Mert már masodjára jártam úgy. Az ex meg akkor közölte neki van egy távkapcsolata amikor mar 2 hete együtt voltunk. Aztán meg 1 hónap múlva sem hogy nem szakított vele hanem azt írta gyere ide (mert tudta nem fog a csaj), meg hogy szeretlek... Meg ilyenek! Nekem meg azt mondta: nem tudja letörölni a közös képet mert nem engedi a rendszer. Anyám! Mondom te nagyon hülyének nézel engem! De az élet visszaadta neki.
2016. jan. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!