Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Nagyon haragudnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nagyon haragudnátok ezért, hogy ezt eddig eltitkoltam?

Figyelt kérdés

Persze ha annak a lánynak a helyébe lennétek akiről szó van. Randizok vele és már nagyon komoly a dolog, már mondjuk úgy, hogy együtt vagyunk. De van valami amit nem tudom, hogy mondjak neki el, hogy ne hajítson ki utána, pedig számomra tényleg nincs jelentősége ennek a dolognak. Szóval eddig 3x volt nálam (albérletbe lakok, egyetemre járok) és igazából nem tűnt fel neki meg nem is újságoltam el, hogy hát szóval a lakótársam az ex barátnőm. Már tényleg nincs közöttünk semmi, de bizonyos lelkiismereti okok miatt még nem pateroltam ki, de majd nyilván külön fog költözni ha úgy van de ő nincs könnyű helyzetben és nem mehet csak úgy akárhová.

Vele már pár hónapja szakítottunk de megbeszéltük, és úgy gondoltam akkor maradhat nálam elvégre rendesen váltunk el egyikünk sem utálja a másikat sőt igazából jó barátok vagyunk. Persze semmi testi dolog nincs már közöttünk, persze ezt ki hinné el... Viszont minek hazudnék itt? Tényleg nincsen, nem tekintek rá nőként. Van egy közös cicánk is, őt is nagyon szeretem.

Még nem tudom hogy adagoljam be a barátnőmnek mert eddig azért nem akartam elmondani mert féltem, hogy emiatt majd nem akar velem összejönni, most meg már azért mert félek hogy megharagszik és kidob. Nemtudom mi lenne a legjobb megoldás, ezért mindenképp haragudni fog igaz? Még nem találkozott amúgy a lánnyal, mert ha jött hozzám mindig megkértem hogy lépjen le pár órára addig.


2017. febr. 5. 18:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Sokan rögtön féltèkenységi rohamot kapnának ha ezt meghallanák, és te is tudod hogy ez nem jó így.

Intézzetek neki másik lakást , költözzön el onnan, aztán mond el az aktuàlis párodnak. Előtte szerintem ne.

2017. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ó-baxki'!
2017. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Te mit szólnál,ha ő az ex pasijával lakna??
2017. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért nem csinálnék belőle nagy ügyet, mert én is hasonlóan jó viszonyban maradtam az exemmel, azóta is sokat beszélünk, találkoztunk is párszor, ha ő is ilyen helyzetben lett volna én se raktam volna ki. De aki nem tapasztalt ilyet, az tényleg nem fogja megérteni hogy hogy lehet valakire, akivel együtt voltál és akibe szerelmes voltál csak barátként és semmi többként nézni. Ennek ellenére, azért örülnék, ha cél lenne az, hogy amint tud elköltözzön, mert ha hosszútávra így terveznétek, akkor azért elkezdene a kisördög mozgolódni még az én fejemben is...
2017. febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Rakd ki a csajt, en elhinnem ha azt mondod, hogy nincs semmi mar egy ideje vele, de nem normalis akkor sem vele lakni, mikozben van mar uj parod.
2017. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nyilván nem örülnék neki fordított esetben és igencsak zavarna. Viszont ha a barátnőm arra kérne én megbíznék benne elvégre ez az alapja mindennek, miért ne hinnék neki? Persze én lehet csak azért gondolom így mert mint írtam ilyen helyzetbe vagyok. Már arra is gondoltam, hogy el sem mondom hogy ő az exem egyszerűen csak lakótárs de előbb utóbb biztos, hogy kitudódna.
2017. febr. 5. 18:27
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis rájön előbb-utóbb,ha nem mondod el ,akkor később roszabb lesz és ,akkkor már lehet nem fog megbocsájtani,és kivág mint macskát....
2017. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Értem de ha a lánynak nincs hova menni még egy ideig? Sajnos már elúszott az a hajó, hogy probléma mentesen elköltözzön most mivel annó megengedtem neki, hogy maradjon mert gondoltam miért ne? Most viszont egy ideig megint nem tudna nagyon hova menni, úgy tavasz/nyárig. Bonyolult, hogy miért ezért ki se fejtem inkább. Persze elküldhetném de nagyon kicsesznék vele amit nem akarok, rendes lány nem érdemelné meg. Meg nem is lenne szívem hozzá, én nem vagyok ilyen típus.
2017. febr. 5. 18:29
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon gáz, voltam ilyen helyzetben több éve, mármint, hogy egy albiban laktak még pont ilyen okokból egy ideig, de soha többé ilyet...intézd el, hogy elköltözzön a lány, ha kiderül és nem teszel semmit, teljesen jogosan fog faképnél hagyni az új csajszi. Nem helyezhetsz rá ekkora lelki terhet.
2017. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
Te csak kifogásokat keresel!!! Szerintem még mindig szereted az exed!!
2017. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!