Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha így bánik...

Mit tegyek, ha így bánik velem a férjem?

Figyelt kérdés
A férjem sajnos semmibe vesz engem. Állandóan ugráltat, hogy takarítsak főzzek stb. Rendszeresen befingik előttem, én meg köpni-nyelni nem tudok, legszívesebben a sírást kezdeném el. Sokszor kiabál velem, meg beszólogat, hogy ronda vagyok, meg stb. Nekem ilyenkor a szavam is elakad, és sokszor elvonulok sírni. Rengetegszer meg is csalt már. Sajnos ő keresi a több pénzt, tehát az ő szava értékesebb, mint az enyém. Szerintetek mit tehetnék?

2017. márc. 25. 20:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Ha ezek után te még mindig nem adtad be a válókeresetet, akkor meg is érdemled. Épeszű nő nem lenne egy ilyen tuskóval.
2017. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%
Mit tegyél? Hagyd ott?! Még addig, amíg van hova menned (ha szüleid élnek például).
2017. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A családom nem nézné jó szemmel, ha elválnék, mert a férjem jól keres. És én mindig is úgy álltam a házassághoz, hogy az örökké tart akárhogy is. Van esély, hogy valaha megbecsüljön?
2017. márc. 25. 20:46
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
nincs ra esely, minek mentel hozza?? megerdemled a sorsod.
2017. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

Semmmi, zero, soha nem fog megváltozni. Ha neked megfelel így élni az életed, hajrá. De NEM FOG VÁLTOZNI.

Borzasztó, hogy önként ezt csinálod magaddal. Egy életed van. Egy. Ha tudnád, hogy holnap meghalnál, akkor is úgy gondolnád, hogy megérte vele maradni, ezt az életet élni?

2017. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

"az ő szava értékesebb"

Ugyan ki előtt?! Szarnék a pénzére, ha innentől száraz kenyeret kéne is ennem! Tudod kivel beszélne így! Ennyi erővel egy kutyát is feleségül vehetett volna.

2017. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De szeretem.
2017. márc. 25. 21:05
 8/26 anonim ***** válasza:
71%

Stockholm-szindróma

[link]


"A kiszolgáltatott helyzetben lévő emberek általában – szeretetet kezdenek érezni kínzóik, rabtartóik iránt. Ez furcsa; józan ésszel azt hihetnénk, hogy gyűlölniük kellene őket. Általában ez így is van; olykor azonban nem ez történik. A Stockholm-szindróma olyankor léphet fel, amikor a sok bántalmazás mellett a rab figyelmet, néha előforduló felületes kedvességet tapasztal a rabtartója részéről, ugyanakkor teljesen ki van szolgáltatva neki, az élet-halál ura felette."

2017. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
A férjed ügyes ember, hiszen talált magának egy olyan értékes nőt, akivel bármit megtehet. Aki semmibe veszi magát, aki a családja véleményére hallgat, nem a saját érdekeire, aki szeret valakit, annak ellenére is, h az folyamatosan megalázza. Egyetlen dolgot kérnék tőled, kedves kérdező. Ha már önként elcseszed az életed, ne panaszkodj sehol. Nincs jogod hozzá, mert elvileg szabad akaratod van, ennek ellenére a rosszat választod. Tipikusan azt adod elő, amit a tinip.icsák szoktak, akik a sokadik "rosszfiú" után is sírnak, h milyenek gonoszak a férfiak. Ha gondolod, maradj a férjeddel, legyél egyre depressziósabb, aztán majd azon kapod magad, h egy lepukkant, senkinek sem kellő idegroncs leszel. Már ha ez még nem következett be. Sok szerencsét!! (Szükséged lesz rá.) :)
2017. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen titeket, hogy ne savazzátok a férjemet, meg a családomat, hanem tanácsokat adjatok!
2017. márc. 25. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!