Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha így bánik...

Mit tegyek, ha így bánik velem a férjem?

Figyelt kérdés
A férjem sajnos semmibe vesz engem. Állandóan ugráltat, hogy takarítsak főzzek stb. Rendszeresen befingik előttem, én meg köpni-nyelni nem tudok, legszívesebben a sírást kezdeném el. Sokszor kiabál velem, meg beszólogat, hogy ronda vagyok, meg stb. Nekem ilyenkor a szavam is elakad, és sokszor elvonulok sírni. Rengetegszer meg is csalt már. Sajnos ő keresi a több pénzt, tehát az ő szava értékesebb, mint az enyém. Szerintetek mit tehetnék?

2017. márc. 25. 20:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%
Uhh, vedd mar le a szemellenzot. Normalis ember ilyen hulladek emberrel nem marad. Ezert a tanacsunk az, hogy HAGYD EL. Ha neked ez nem tetszik akkor maradj vele, de ne szamits mas tanacsra mert nincs az a kiegyensulyozott, ertelmes ember aki eltürné azt amit a ferjed csinal.
2017. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
49%
Állj ki magadért, elkapattad most azt hiszi mindent szabad neki. Mond meg neki, hogy ennyi egy lépést se tovább állítsa le magát azonnal, mert ez nem állapot. Ha tud segítsen be neked és mond el neki, hogy tudsz minden alakalomról amikor megcsalt de most már nem tűröd. Ne érdekeljen mennyit keres ha nem változik meg akkor igenis akassz a nyakába egy válópert, fektess egy jó ügyvédbe és szedj el tőle annyi pénzt amennyit tudsz.
2017. márc. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
33%
szereti, ez nem normalis mindig is tudtam hogy a legtobb no agyilag zokni, am meg szallj szembe vele ne fozz ne takarits ne szexelj csak ha hajlando valtozni.
2017. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
49%

Ez túlmegy a javítható kapcsolat szintjén szerontem.

Ne mérgezd magad tobább, AZONNAL PAKOLJ!!


ÉS: !

[link]


Ne legyél társfüggő, találd meg a problémádra a megoldást! Önismereti, önfejlesztési könyvek!

Nem normális a kötődésed a párod iránt! Amit érzel az nem szeretet, hanem BETEGES RAGASZKODÁS!

2017. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
49%

+ még nagyon szúrja a szememet, amikor azt írod ő többet keres, ezért te értéktelenebb vagy nála.

BETEGES GONDOLKODÁSOD VAN! Pszichológus! Saját érdekedben.

Mindenképp pszichológus, ne téveszd össze a pszichiáterrel, az gyógyszerezéssel foglalkozik. Neked önismeretre és személyiségfejlődésre van szükséged, ha jobb életet szeretnél magadnak, útmutatáshoz nagyon jó segítség egy szakmber :)


Jelenleg a valóságtól teljesen elrugaszkodott gondolatokat fogalmazol meg. Kb elfogadod magadat, mint rabszolga, és erről nem a férjed tehet, hanem TE! És csak és kizárólag a te felelősséged a boldogságod. Ha elégedett akarsz lenni az életeddel, akkor TEGYÉL ÉRTE! Hajrá! :)

2017. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha valakinek nem tetszik a gondolkodásmódom, de engem mindig is úgy neveltek a szüleim, hogy a férfi szava értékesebb, mint a nőké, és időnként tűrni kell.
2017. márc. 26. 13:18
 17/26 anonim ***** válasza:
49%
Tehat nem tudsz magadtol gondolkodni? Engem meg alkoholista nevelt es hordtam neki a piat mert kulonben elvert, akkor csinaljam en is ezt? Nem, mert borzalmas lenne. Mint ahogy te is borzalmas helyzetben vagy, es nagyon sajnalom, hogy ezt elfogadod, ahelyett hogy a boldogsagodat keresned.
2017. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A férfi szava értékesebb? Miért? A másik véglet szerint meg mindenki szava ugyanannyira értékes. Egyik sem igaz. Szerintem az értelmes emberek szava értékesebb bizonyos dolgokban, de nem mindenben. Csak azért, mert valaki férfi, nő, fehér, fekete, magas, alacsony, még nem lesz értékesebb a szava. Ez kb. annyira értelmetlen, mint amikor azt mondják, hogy valakit tisztelni kell, mert ő az apád/főnököd/akárkid. Azt kell tisztelni, aki érdemes rá, nem alanyi jogon jár ez (sem).

Tanács kell? Miért? Megfogadod? Szerintem már eldöntötted, hogy mit akarsz, mi lesz, és tudod, hogy rossz döntés, de jössz tanácsot kérni. Aztán aki elmondja, hogy értelmes/felnőtt ember mit tenne, az "nem érti meg", "nincs a helyedben", stb.

Tanács, teljesen őszintén: Gondold át, hogy hova fog vezetni a jelenlegi helyzet. Feltételezheted, hogy ha a férjed már most ennyire "elengedte magát", akkor nem fog varázsütésre megjavulni. Ez már így marad, ha nem teszel semmit ellene. Vagy rosszabb lesz. Te szépen tűrsz egy "kicsit", pár hónapot, évet, évtizedet, aztán 50-60 évesen, amikor már a férjed esetleg alkoholista lesz, vagy beteg, majd megbánod, hogy nem léptél időben.

2017. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
56%
ilyen sok ember megmondja neked a tutit ha nekik nem hiszel akkor tenyleg fogyatekos vagy, erre szoktam azt mondani aki bolond az szenvedjen.
2017. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
48%
Olvass utána, hogy mit jelent az, hogy bántalmazó kapcsolat, pl. a NANE egyesület homlapján van sok értékes olvasnivaló. Azt tartsd észben, hogy ez csak rosszabb lesz, ha nem fog tudni megcsalni már, lehet, hogy ütni fog. Nem tudom, hogy gyereketek van-e, szeretnél-e, de gondolj arra, hogy neki milyen szörnyű lesz egy ilyen ún. apa uralkodása alatt felnőnie.
2017. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!