Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen 3 év házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen 3 év házasság után a férjem velem?

Figyelt kérdés
Ha vosszemlékszem a kapcsolatunkra, sose volt az a nagy lángolás, de heti egy együttlét azért mindig volt köztünk. Manapság, sőt az utóbbi 1,5-2 évben kb jó ha havi egyszer van köztünk vmi,de az is olyan, hogy semmi előjáték és max 5perc az egész. Sose csalnám meg, de már úgy érzem, hogy kezdek megbolondulni. Szép, normális, igényes nőnek tartom magam és fogalmam sincs,hogy miért távolodik el ennyire tőlem. Próbáltam már ezt vele megbeszélni, de nem érdekli...azzal jön,hogy mit foglalkozok én a szexel, az a legnagyobb problémám?? Beszélgetni alig szoktunk, mert vagy a telefonján játszik, vagy focimeccset néz a tv-ben. Egyre jobban eluralkodik rajtam a boldogtalanság. Megcsalni tuti nem csal meg,ebben biztos vagyok. 26 éves vagyok és annyira borzasztó ebbe belegondolni, hogy nekem már nem lehet jó a házas életem,mert ő változni nem fog, meg hát milyen az, ha már többszöri figyelmeztetésre se csinálja azt ami nekem jó lenne.Annyiszor csináltam már olyat pl hogy próbátam kicsit romantikusabb lenni, vettem szép hálóinget, de nem érdekelte, max csak annyit mondott, hogy szép. Vagy egy gyertyafényes fürdőzés...azt meg egy az egyben elutasította, hogy nincs kedve nyomorogni a kádban velem. (hozzáteszem hogy 2 személyes sarokkádunk van) Én 26 vagyok a férjem 35.

2017. febr. 22. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
De lehet jo a hazas eleted, csak valaki massal. 26 eves csinos nokent kb maximum fel ev alatt talalsz mast.
2017. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul választottál ( nem felrovom), az pedig csak rajtad múlik, hogy tudsz- e változtatni...semmiképpen nem maradnék egy ilyen kapcsolatban...
2017. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

"a legjobb nőt is unja valaki"


Szerintem b ez van: megunt téged

2017. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen egy olyan kapcsolatban vagy, ami sem lelkileg , sem testileg nem elégít ki. Ha megbeszélni sem lehet vele, akkor érdemes elgondolkodni a váltáson. Fiatal vagy és bőven van időd jobbat találni. Olyat, aki foglalkozik veled.
2017. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magam a "legjobb" nőnek. Nem tartozom a top10-be. Viszont adok magamra és az átlagosnál szerintem jobban nézek ki és nem értem, hogy mi lehet a probléma. Miért fontosabb egy meccs és egy pohár sör, mint a feleségével való együttlét....?
2017. febr. 22. 15:11
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert megunt, biztosra veszi, hogy ott vagy +/már nem szeret. Jelentsd be neki, hogy mivel nem hajlandó változtatásra, válni szeretnél. Ha ettől sem lesz törekvőbb, akkor egyúttal be is adhatod a válópert.
2017. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
81%

Szia!


Ha nincs gyerek, el kell hagyni .Nehéz újrakezdeni picit,de

biztosan boldogabb leszel.

Válassz: Szenvedés még x évig???? vagy újrakezdés, kihívás, kaland??

2017. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem csak a szex probléma itt, csak ott csapódik le elsőre. Tojik rád, önző, és nem hajlandó a kedvedben járni. Ez már inkább csak megszokás részéről.

Addig válj el, amíg nincs gyerek!

Minél gyorsabban.

2017. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Elmondanám neki, h számomra fontos a szex. De shogy írtad, nem túl tartalmas a párkapcsolatotok. Kérdezd meg ő mit tenne a helyedben? Valszeg erről sem lehet majd beszélni vele. Ha nem akarsz elválni, szerintem érdemes lenne ezen elgondolkodni, akkor marad a félrelépés. Igen, lehet szidni a tanácsért, de ha találsz vkit, akinek szintén ilyen hiányosságok tűzdelik a házasságát, akkor a lopott órák átsegítenek, ha ezt morálisan tudod kezelni.
2017. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen és sajnos az igényeink is mások...Neki bőven elég az 5 perc, pipa, megvolt és kb ennyi. Nekem azért ennél tőbb kell. De ő semmire sem hajlik...
2017. febr. 22. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!