Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi bunkó, "parasz...

Miért van ennyi bunkó, "paraszt" ember a gyk-án? Elnézést kérek a falusiaktol .

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem azokhoz akik már adtak olyan választ amivel a kérdezőt sérteték, szidták. Lekicsinyelték, stb. ( pl: minek kerdezted meg ) azoknak ez miért jó????????

Miért jó teszem azt a helyesírásért megszólni valakit??? Vagy mert egy számodra nyilvánvaló kérdést tesz fel?????

Vagy mert itt gyűjt önbizalmat?????? Miért????????? Nem értem, hiszen nem is ismeritek egymást mégis lenézitek a másikat..



2017. márc. 27. 21:50
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idegroncs ( szerintem) csak egy példa volt... A sok okoska a helyesírasrol meg ann,it hogy jo magolast, en addig inkabb lovagolok teszem azt, az alapokmegvannak, itt meg tojok ra a helyesirasra mert eppen eleget gorcsolok ezen a suliba..
2017. márc. 27. 22:36
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam a kérdezőt sértegetni.

De a helyesírásért néhány (nagyon szélsőséges) esetben én is szólók.


De udvariasan és kulturáltan, de nyíltan megmondom általában, ha a kérdező téved valamiben.

És ha a kérdező erre durva/goromba beszólással válaszol velem is előfordul, hogy kevésbé finom hangnemre váltok.


Persze vannak, Akik valóban ok nélkül kötözködnek. Ők magukat minősítik.

2017. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

"A sok okoska a helyesírasrol meg ann,it hogy jo magolast, en addig inkabb lovagolok teszem azt, az alapokmegvannak, itt meg tojok ra a helyesirasra mert eppen eleget gorcsolok ezen a suliba.."


---

Lenyugi, ok?



A szabály az akkor is szabály, ha már nem a suliban "görcsölsz".


Valakinek már egyszer írtam erről:


A világ szabályokon nyugszik.

Nem csak az embereknél, a fizikában is, stb., stb.

Valakinek ezt írtam:


Ha valaki nem tiszteli a szabályt, az nagy baj.


Amikor zöld a lámpa a gyalogátkelőnél, az nem azért zöld, hogy Te átmehess a zebrán, hanem azért is, mert közben másnak piros, hogy Téged ne gázoljanak el.

Tehát mások is betartják a rendet, különben az egész világ egy katasztrofális káosz lenne.

A szüleid ezt nem mesélték el Neked?

És, ne hari, ez nem kioktatás akart lenni, csak szimpla felvilágosítás.

Mi 5XXXXX-esek vagyunk és nekünk még ezt tanították.

Nem nézzük le az 1X-eseket.

Nekünk is van "okos telefonunk". Nagyon márkás!

De mit ér, ha hülyék volnánk hozzá?


Nem vagy "lekicsinyelve", mert én pl. tanultam okos dolgot 10 évestől is.

Nekem nagyon tetszett, hogy ilyen intelligens a korához képest.

Kapott is egy sportszeletet érte ;), meg egy cirógatást.

Mert szeretjük az értelmes gógyit is.

---

Az okos telefonunkra nem mindig pötyögünk rá a virtuális billentyűzetén.

Hanem mikrofonosan is küldtem üzenetet amit betűkre konvertál át és sok helyesírási hibával.

Nem javítottam ki a hibákat.

Úgy küldtem el, ahogy az okos telefon lefordította a hangom betűkre.

Gondolom, - ahova küldtem a sok helyesírási hibás üzenetem, ott is azt hihették, hogy milyen bunkó lehetek, mert még helyesen sem tudok írni.

Még nem tökéletes az okos telefon sem. :)

Van ilyen.


Nyugi, senki nem néz le, az én köreimből biztos.

2017. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Az, hogy itt gyűjt önbizalmat, az nem mindegy, hogy történik. Van, aki mások rovására teszi, pl. másokat szid. Az nem helyes, de a többivel egyetértek, én azt utálom legjobban, mikor megkérdezik, hogy "ez a legnagyobb problémád?". Igen ez, és örülök neki, hogy nincs nagyobb.
2017. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
75%

Miben vagy más Te, mint akiket kifogasolsz? Miért is sértegettél, amikor csak válszoltam a kérdésedre?

Semmiben nem vagy különb, Te is az a "paraszt" ember vagy akiket kifogasolsz.

2017. márc. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én a nyelvtan miatt ritkán szólok mert egyrészt értelmetlen másrészt lusta vagyok javítgatni de az irritál mikor az a mentség hogy a mobil kijavította. Én is szoktam mobilról pötyögni választ és nem esik le a karikagyűrű az ujjamról ha újra olvasom és kijavítom a hibákat mielőtt elküldöm. Az meg külön vicces hogy szerinted csak annak kéne válaszolnia aki egyetért. Ez az oldal nem arra van kitalálva amire sokan használják mert nem ego tuningnak vagy mentsetek meg az öngyilkosságtól önsegítő klubbnak lett tervezve. Ettől függetlenül simán át szoktam pörgetni az ilyen kérdéseken mert annak nem látom értelmét hogy oda menjek fröcsögni.

Abban igazad van hogy a földön fekvőbe szemétség belerúgni és ezt egészen addig tartani is szoktam míg a földön fekvő nem kezd el bokán harapni. Általában a megmenteni való kis "báránykák" a legnagyobb hisztigépek és ők tudnak a legdurvábban anyázni. Na ilyenkor kijár a virtuális seggberúgás.

2017. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nézd, olyan személyes, intim kérdésekkel a nethez, IDEGENEKHEZ fordulni, amiket a szüleidtől kéne megkérdezned, ha 6, 8, 11 éves vagy, vagy amit hozzáértőtől, kompetens személytől kell megkérdezni, mentális betegséget jelez, bizarr, stb. Meg kell mondani a gyerekeknek, ha felnőtt vagy, hogy az a helyes, ha ezzel a kérdéssel a szüleihez és a többi, róla gondoskodó felnőtthöz fordul, nem pedig idegenekhez egy GÉPEN keresztül!"


Én semmi mentális betegséget nem látok abban, ha valaki nem a szüleitől kérdez meg valamit.

Teljesen érthető, ha valaki bizonyos (kínosnak érzett) kérdést olyanoknak akar feltenni, akik nem ismerik személyesen.

És oka lehet annak is, ha szüleihez nem fordul.

Apja például sok gyereknek gyakorlatilag nincs is (legfeljebb kéthetente egynapi láthatás erejéig, vagy akkor se); és ugyebár egy fiú bizonyos kérdéseket anyjának nem fog föltenni.

Továbbá sok a nemtörődöm szülő. És még lehetne sorolni az okokat...

2017. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek.
2017. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Mer' "jó a buli csak sok itt a k..csög!"

:D

2017. máj. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!