Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ennyi bunkó, "parasz...

Miért van ennyi bunkó, "paraszt" ember a gyk-án? Elnézést kérek a falusiaktol .

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem azokhoz akik már adtak olyan választ amivel a kérdezőt sérteték, szidták. Lekicsinyelték, stb. ( pl: minek kerdezted meg ) azoknak ez miért jó????????

Miért jó teszem azt a helyesírásért megszólni valakit??? Vagy mert egy számodra nyilvánvaló kérdést tesz fel?????

Vagy mert itt gyűjt önbizalmat?????? Miért????????? Nem értem, hiszen nem is ismeritek egymást mégis lenézitek a másikat..



2017. márc. 27. 21:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%

#7es? Leszel velem a megvalto?


Nos kedves kerdezo. Nem okoskodom le lehet szurni az irasodbol hogy tudsz helyesen irni es megertem a helyzeted de le kell szarni oket. Bunkok vannak mindenhol, es neked csak a tudasodat kell bovitened. A paraszt ember bolcs volt es feltalalta magat. Ma mar azert van csak negati jelzoje mert az akkori nemesek lehordtak oket es az maradt meg hogy a parasztok alacsonyabb renduek.


Na mindegy is.

2017. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, Kérdező, hogy az is bunkóság, hogy nem megfelelő kategóriában indítasz kérdést?...
2017. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező ez most komoly? Idejössz panaszkodni, hogy milyen alpári és bunkó egy-két ember, erre random lehordasz egy válaszolót. Gratulálok. Saját házad táján söprögess, ha lehet.

Egyébként érdekes, hogy én is telefonról vagyok, de én többnyire le tudom írni ezeket a fránya szavakat. Tudod egy új app segítségével. Az a neve, hogy átnézemaztamitleírtam.

2017. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj ahogy te válaszoltál (okoska és társai) sem tesz kivételt. Tehát te sem vagy éppen egy kedves felhasználó.

Sajnos elképesztő, hogy egy oldalon ahol infókat lehet szerezni egyesek dirrekt oltári nagy butaságokat kérdeznek. Ilyenkor meg persze, hogy a válasz is hasonló. Lehet, hogy itt bármit meglehet kérdezni, de ha valaki nem tudja mi Németország fővárosa, akkor tényleg használja inkább a googlet..

2017. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
Eddigi vàlaszok közül Acnologia-e tetszett a legjobban.
2017. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Kedves 12 es. Az is csoda higy kitudtam irni a kérdést amilyen béna vagyok. És bizonx amikor már 1 oraja olyan kérdéseket olvasok amikben a válaszolok lehordják a kérdezőt elfogy a türelem a megértés... Marha nagy szemétcség volt tőlem ilyen szinten beszolni neki tény, de ő meg pont olyat csinál ami miatt van a kérdés. Kedves 7-es és társa királyok vagytok! Kösz az értelmet.. A többi meg okoskodhat nyugodtan..
2017. márc. 27. 22:24
 17/29 anonim ***** válasza:
61%

"Az is csoda higy kitudtam irni a kérdést amilyen béna vagyok."


Igen, van egy bizonyos szint, egy bizonyos protokoll, amit elvárunk az embertársainktól, amikor hozzánk szól.

És aki ehhez nem veszi a fáradságot, erőfeszítést, azt bizony megszóljuk, az deviáns.

2017. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
És egyépként én egy rendes felhasználónak tartom magamat addig ameddig valaki nen kezd el kötekedni, mert hát nem vagytok ti úthengerek hogy csak ugy atmenjetem valamin. Rajtam bizony nem mesz at... Es nem fogod a velemenyemet lehurogni. Evyetlen egy kerdesbol es kb 3. Valaszbol hogy tudod leszurni milyen vagyok??? Mivan ha valojaban egy aldot barany vagyok , vagy egy ideg roncs akit mar igy is tonkre tetek es ezert vagyok ilyen???? Azok akik nen ertenek egyet. Kerdesel egyaltalan minek valaszolnak rá????
2017. márc. 27. 22:29
 19/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó tudod az ha valaki valamit nen tud nem gond, szerintem. Emberbol vagyok lehetnek olyan dolgok amik nem mennek. Erre ennyit tudok válaszolni..
2017. márc. 27. 22:31
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát a GYK-zás tényleg idegroncsot tud csinálni az emberből, úgyhogy akkor most testületileg hagyjuk abba, és menjünk sétálni, fürödni vagy könyvet olvasni!:)
2017. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!