Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyenek voltak az étkezési...

Milyenek voltak az étkezési körülményeitek az egyetem legelső félévében?

Figyelt kérdés
Mennyire volt kiegyensúlyozott, vagy össze-vissza, hétköznap hányszor ettetek meleg ételt? Akik maguknak finanszírozták, mennyi forintot ettetek meg egy hónapban?

2017. márc. 29. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Bejárós voltam, az ablakpárkányon ülve kajáltam legtöbbször valami péksütit/szendvicset meg csokit.

Ha későn volt órám, akkor egy csoki és egy kávé kellett, hogy ne aludjak el.

Ha hazaértem és volt ebéd, akkor ettem főtt ételt, ha nem akkor nem.


Most hogy dolgozom, ugyanez a helyzet. Főtt ételt ritkán eszem.

2017. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az étkezéseket ugyan úgy megtartottam, csak épp teljesen változó időpontokban, hol 10-kor ebédelve, hol délután 4-kor. Igaz normális időpontban nagyjából soha sem.
2017. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Főztem magamra ahogy azóta is. Kb. 5000 ft-om volt egy hónapban kajára, ebből olcsó alapanyagokat vettem és nem ettem húst, így kijöttem belőle. Az evés időpontja sokszor okozott gondot, mert eleinte reggel 8-tól este 8-ig órám volt, gyakran szünet nélkül és így hiába főztem volna, nem tudtam volna megenni. Ilyenkor szendvicset vagy salátát vittem amit 2 óra között a folyosókon is meg lehet enni és este ettem főtt ételt.
2017. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!