Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyiben tartjátok igaznak...

Mennyiben tartjátok igaznak azt a mondást hogy "a külső megfog, a belső megtart"?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 18:15
 1/3 anonim válasza:
nem sokban...
2017. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én látok benne igazságot, de kivétel erősíti a szabályt.
2017. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem tartom igaznak, nézzük csak azt, hogy néha lehoznak cikket a magyarok személyiségi, lelki állapotáról,és nagyrészt az ellenszenv és utálat van. Ergo hiába külsőre normális, ha belülről egy száraz falevél.

De látszik is, jórészt utálatosak és önteltek az emberek.

Én már jó ideje, vagy eleve nem a külsőt nézem, mert rég világos, hogy mást mutat a legtöbb ember, mint valójában.

Ez az öltözködésben is így van. Legtöbben erősen rámennek a ruházkodásra, lesik a másikat, de amúgy belülről egy undok személyiség. Persze nem mindenki, lehet jól öltözött is vki és emberileg is jó fej, de slampos,tohonya kinézetű is lehet.

2017. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!