Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a melegekről?

Mit gondoltok a melegekről?

Figyelt kérdés
A Magyarországra jellemző átlagos mentalitást tanulmányozom.

2017. ápr. 9. 02:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Semmivel sem kevesebben vagy többek, mint a heterok. Nincs ilyen ismerősöm, viszont legyen az bármilyen pár, zavar ha az utcán esnek egymásnak. Heteroknál is.


12L és kisvárosi vagyok

2017. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

én elfogadom õket, és én azt tapasztalom, hogy a korosztályom 80%a sokkal lazább ebben a kérdésben, mint a felettünk lévõ generációk.

16/L/Pest

2017. ápr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem szexuális/romantikus preferencia alapján alkotok véleményt másokról. Semmi bajom velük egyébként, sok meleg barátom van, de azt is mondhatnám ennyi erővel, hogy sok szőke hajú barátom van.


Született falusi vagyok, most Budapest tőszomszédságában élek.


20

2017. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem az égvilágon semmi bajom velük, attól ők még ugyanolyan emberek. Az meg hogy kivel vannak együtt, az ő dolguk, a magánéletük.

Ismerek melegeket, személyesen csak egyet, de ugyanolyan szerethetőek ők is. Semmiképpen sem ítélem el őket. Néha kicsit furán öltözködnek (már aki, nem mindenki), de engem ez sem zavar, én elfogadom őket és ha felvállalják, az szerintem tiszteletre méltó, mert nem lehetett nekik sem könnyű.

14 éves vagyok, városi

2017. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy a lehetséges szexuális irányultságok közül, és mint ilyen alapvetően magánügy.


Nyilván biztosítani kell számukra is az egyenlő elbírálást és kerülni kell az ilyen alapú diszkrimináció lehetőségét, de nem tartozik a közélet legfontosabb kérdései közé.

2017. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!